Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Z jakimi problemami elblążan zmierzył się radny Marek Burkhardt?

18.02.2015, 11:00:18 Rozmiar tekstu: A A A
Z jakimi problemami elblążan zmierzył się radny Marek Burkhardt?

Marek Burkhardt jest jedynym radnym w Radzie Miasta z KWW Witolda Wróblewskiego. Zasiada w radzie miasta drugą kadencje. Wczoraj, (17.02) w Urzędzie Miasta pełnił swój pierwszy dyżur radnego w tej kadencji. Z jakimi problemami zgłosili się elblążanie? 

 
Na dyżur przyszła jedna elblążanka, która kilka dni temu była na dyżurze również u Wojciecha Rudnickiego. 
 
Była to starsza pani, która zgłosiła się ze sprawą mieszkania, które zajmuje. Według niej są nieszczelności gazu, zła wentylacja, a dodatkowy jeszcze element, który doszedł to remont przeprowadzony przez sąsiada. Utrudnia on mieszkańce komunikacje na zewnątrz, ponieważ ktoś wymienił drzwi, które otwierają się na zewnątrz, a wcześniej było do wewnątrz
 
- przyznał w rozmowie Marek Burkhardt, radny KWW Witolda Wróblewskiego.
 
Radny zauważył, że rozmawiał już ze Zbigniewem Musiejukiem, kierownikiem Referatu Spraw Mieszkaniowych w Elblągu w tej kwestii. W referacie znają ten problem, również występowali w tej sprawie do wspólnoty, w której znajduje się mieszkanie elblążanki. 
 
- Ja tej pani chce na tyle pomóc, że przygotuję pismo, ponieważ to jest starsza pani. Pismo skierowane będzie do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, żeby on ocenił, czy był remont sąsiada zgodnie z literą prawa zrobiony czy też nie - dodawał radny KWW Witolda Wróblewskiego.
 
Marek Burkhardt zauważył, że opisywanie dyżurów radnych przez elbląskie media, pomaga. Dzięki temu większa liczba elblążan decyduje się przyjść, porozmawiać o swoich problemach, spróbowac je rozwiązać. 
Ines Kuraś

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Na siłę wymyślane problemy
  Środa, 18.02

  Tej babie się cuś popier...ło. U mnie w bloku wszyscy mieszkancy mają powymieniane drzwi, otwierane na zewnątrz, czyli do klatki schodowej i nikomu to nie przeszkadza. Takie otwieranie drzwi regulują przepisy PPOŻ. Niech se babcia też zmontuje drzwi na zewnątr otwierne i po problemie. A skoro babci gaz się ulatnia niech dzwoni na Pogotowie Gazowe nr 992 . Radny skarpeta ulatniającego gazu nie zatka.

 2. 2
  --3
  ~ olc
  Środa, 18.02

  z bezradnymi

 3. 3
  +3
  ~ czerwony kapturek
  Środa, 18.02

  ta baba zamęczy chyba wszystkich radnych tymi swoimi urojeniami!! a ci zamiast sprawdzić u źródła - obiecują starej babie złote góry - a i tak g...no pomogą. Co ma do tego Musiejuk - za Boga nie wiem!! A już tym bardziej PINB????? A gaz - przecież niedawno robili szczelność instalacji w budynkach - sama miałam - a ta stara ciągle to to samo. A może tej pani jest potrzebny specjalista psychiatra a nie Musiejuk???

 4. 4
  0
  ~ poradnik
  Czwartek, 19.02

  ta Pani była również u mnie. Tak samo jak Pan radny pisma zostały skierowane do osób zarządzających ja równiez do straży pożarnej. brak efektów. Nie byłem na miejscu więc znam sprawę, podobnie jak Pan, wyłącznie z relacji tej kobiety. Jednak wszystkie kontrole wykazały że jest OK. Pozdrawiam serdecznie :D

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0699779987335