Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Najlepsi elbląscy radni o pracy w Radzie Miejskiej

22.05.2012, 07:30:02 Rozmiar tekstu: A A A
Najlepsi elbląscy radni o pracy w Radzie Miejskiej
Od lewej: Paweł Nieczuja-Ostrowski, Maria Kosecka, Jerzy Wilk, Ryszard Klim

Rusza druga edycja Barometru Aktywności Radnych. Ma na celu wskazanie najlepszych radnych Rady Miejskiej w Elblągu w roku 2012 tzw. Asów, którzy będą przez nas promowani przy najbliższych wyborach samorządowych.

Zależy nam, aby w Radzie Miejskiej zasiadali najlepsi radni, bo to od nich zależy rozwój miasta i nasza przyszłość. Dokonaliśmy aktualizacji Regulaminu BAR, powołaliśmy Radę Programową złożoną z osób zaufania publicznego, wprowadziliśmy nowe metody oceny.

Na początek przeprowadzimy debatę z laureatami pierwszej edycji BAR – Asami Rady Miejskiej 2011. Są to Maria Kosecka, Jerzy Wilk, Ryszard Klim i Paweł Nieczuja-Ostrowski. Zapytamy ich jak zostać Asem – jak skutecznie pracować na rzecz miasta i elblążan, a także w czym elblążanie mogą pomóc w ich działalności. Debatę poprowadzi red. Piotr Derlukiewicz i Arkadiusz Jachimowicz.

Następnie sekretarz Rady Programowej BAR Zenon Lecyk przedstawi założenia BAR 2.0 i przedstawi członków Rady Programowej BAR. Zaprezentowana zostanie również Urna Bar i „Karta wyborcza na najlepszego radnego”.

Debata odbędzie się 30 maja (środa) o godz. 17.00 w Ratuszu Staromiejskim na Starym Rynku. Debata jest otwarta. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych elblążan.

 

Arkadiusz Jachimowicz, prezes Elbląskiego Komitetu Obywatelskiego

Oceń tekst:

Ocen: 8

%12.5 %87.5


Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ .
  Wtorek, 22.05

  co taki starzec jak ten po prawej stronie moze pomoc miasu elblag?bez urazy ale taki sedziwy czlowiek jesli jeszcze porusza sie o wlasnych silach mysli tylko o spacerniakach w parkach,nic wiecej go nie interesuje i na niczym sie nie zna.dziadzius nawet kompa nie umie odpalic.

 2. 2
  +3
  ~ żal
  Wtorek, 22.05

  bosheee...widzisz i nie grzmisz. Wilk i owszem, ale pozostali.....

 3. 3
  --14
  ~ TERAZJA
  Wtorek, 22.05

  komentarze pochodzą chyba od osobistych wrogów samorządowych "asów". Wynika z nich, że najlepsi radni to ci, którzy się nie wychylają, żeby nie stać się celem niewybrednych ataków elbląskich malkontentów i wirtualnych onanistów.

 4. 4
  +8
  ~ leniwce z PO
  Wtorek, 22.05

  Po stanie elbląga widać jaki to asy .......

 5. 5
  --5
  ~ lokalny patriota
  Wtorek, 22.05

  Są to ludzie nieprzypadkowo wybrani na Asa, zasłożyli sobie na to swoją dziłalnością i otwrtością na problemy mieszkańców. Chcą smienić wizerunek naszego miasta i poprawić poziom życia elblążan. Zasługują na uznanie i wdzięczność. Wypada zaznaczyć (zabrakło tego w tekście), że barometr bezapelacyjnie wygrała Radna Kosecka. Jest to kolejne potwierdzenie jej ponadprzeciętnego zaangażowania w sprawy miasta i mieszkańców.

 6. 6
  --5
  ~ AntyKomuch
  Wtorek, 22.05

  Do ;"TERAZJA" nie mierz swoja miara innych i nie sugeruj, ze inni jak ty są onanistami-malkontentami!!! Czy mam rozumieć, ze pisze to autorka ............Swoja drogą tylko As serce rzeczywiście coś robił i jak napisał to z sensem. Pozdrawiam

 7. 7
  +1
  ~ sdfgh
  Wtorek, 22.05

  Pan Jachimowicz ma chyba za dużo wolnego czau skoro zajmuje się takimi głupotami.

 8. 8
  +1
  ~ klocki lego
  Wtorek, 22.05

  jedynie panowie Wilk i Klim działają ostro w radzie, są przygotowani merytorycznie i są dociekliwi, ta pani dba o to aby ładnie wyglądać a najmłodszy z nich plecie coś o kotletach i statkach do góry dnem co mają promować nasze miasto. Reszta śpi i się nie wychyla.

 9. 9
  +2
  ~ głosik
  Wtorek, 22.05

  Ciekawe ile kart sim ma pani radna? :-))

 10. 10
  +1
  ~ TERAZJA
  Wtorek, 22.05

  Do ANTYKOMUCHA: forma i treść komentarza nie wskazuje na niechęć do komuny, raczej wskazuje, że autor w niej się wychował i korzysta z doświadczeń. Jednak powinien pamiętać, że obecnie odwaga potaniała, zaś podrożał rozum. Harcuj, pseudo-arntykomuchu, raczej arcykomuchu), teraz już wolno.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93892908096313