Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KINO

„Pszczółka Maja na wielkim ekranie” w Multikinie – już od 11 maja!

08.05.2024, 14:36:20 Rozmiar tekstu: A A A
„Pszczółka Maja na wielkim ekranie” w Multikinie – już od 11 maja!

W maju w ramach Poranków dla dzieci w Multikinie, będziecie mogli spotkać się z najbardziej znaną pszczółką na świecie.  Zapraszamy Was na wartościowe seanse filmowe dla całej rodziny!

 

 

Już wkrótce kina zamienią się w Makową Łąkę. Poznajcie świat najsłynniejszej pszczółki Mai i wspólnie rozwiązujcie zagadki, tańczcie i śmiejcie się! W 60-minutowym interaktywnym programie, zobaczycie 4 odcinki popularnego serialu oraz mnóstwo ciekawych gier. Gwarantujemy świetną, ale przede wszystkim wartościową rozrywkę dla całej rodziny!

 

Pszczółka Maja na wielkim ekranie, czas trwania: 60 minut.


Pokazy „Pszczółka Maja na wielkim ekranie”: już w każdy weekend od 11 maja we wszystkich kinach sieci. Sprawdź godziny seansów w repertuarze!

 

Lista odcinków:


1. Maja przychodzi na świat
2. Przeprowadzka
3. Posłaniec Królowej
4. Niespodzianka dla Mai

 

Wersja Polska:


Reżyseria: Dobrosława Bałazy


Obsada: Agnieszka Fajlhauer, Łukasz Lewandowski, Grzegorz Kwiecień, Hanna Kinder-Kiss, Katarzyna Tatarak, Kinga Tabor, Anna Apostolakis, Michał Podsiadło, Leszek Zduń, Agnieszka Mrozińska, Beata Wyrąbkiewicz, Paweł Szczęsny i inni

 

O Porankach w Multikinie:


Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

 

 

 

 


Informacje o spółce Multikino:


Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działają 44 kina w 37 miastach Polski.

Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W marcu 2022r.  uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikino Stary Browar.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.

Multikino za swoją działalność wielokrotnie było dostrzegane podczas prestiżowych konkursów. Jest zdobywcą nagród Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera w obszarze „Event Cinema” zarówno na rynku polskim, jak i europejskim (laureat europejskiej nagrody ECA Awards w 2014 roku).

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0922548770905