Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KINO

NMF: Maraton Walentynkowy 16 lutego 2024 w Multikine.

03.02.2024, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
NMF: Maraton Walentynkowy 16 lutego 2024 w Multikine.

Piękni, młodzi, gniewni. Nadciąga Nocny Maraton Walentynkowy w Multikinie! Masz dość przesłodzonych walentynek? Nie chcesz oglądać kolejnej banalnej komedii romantycznej? Jeśli tak – przyjdź 16 lutego na Nocny Maraton Walentynkowy w Multikinie! Piękni, młodzi i zbuntowani bohaterowie, pasja i namiętność, niebezpieczne przygody, niegrzeczny humor – a to wszystko jednej nocy, na wielkim ekranie.

 

Przygotuj się na maraton z czterema zadziornymi filmami, które skutecznie podkręcą temperaturę w ten walentynkowy wieczór (niezależnie od warunków pogodowych!). W ramach „Nocnego Maratonu Walentynkowego: Piękni, młodzi, gniewni” zaprezentujemy cztery tytuły:


-PIĘKNA KATASTROFA – czyli gorącą i pełną humoru ekranizację bestsellerowej powieści od twórców serii „After” i „Szkoły uwodzenia”. „Piękna katastrofa” to historia Abby – świeżo upieczonej studentki z trudną przeszłością, którą pociąga Travis – typowy „bad boy”, fan walk bokserskich i niepokorny podrywacz. Co wyniknie ze zderzenia tych dwóch światów?

 

 

-PIĘKNA KATASTROFA 2 – kontynuacja losów Abby i Travisa obfituje w wiele szalonych przygód. W trakcie ekscytującej nocy w Las Vegas bohaterowie ostro imprezują, wygrywają mnóstwo pieniędzy w kasynie, a nawet… spontanicznie decydują się na ślub. Już po fakcie każde z nich wyprawia swój wieczór panieński/kawalerski, co kończy się prawdziwym chaosem. Jedno jest pewne: Abby i Travis długo nie zapomną tej imprezy!


-DZIEWCZYNA INFLUENCERA – czyli historię Zosi – młodej, wschodzącej gwiazdy Internetu, która wraz z popularną influencerką Violą wyrusza w zagraniczną podróż za pieniądze sponsorów. Na bajkowej rzeczywistości, pełnej darmowych wycieczek do ekskluzywnych kurortów, pojawiają się jednak rysy… Wkrótce Zosia będzie musiała skonfrontować się z mroczną prawdą o środowisku, którego tak bardzo chciała być częścią.


-PIEP*ZYĆ MICKIEWICZA – niepokorna komedia o buntowniczym poloniście, Janie Sienkiewiczu, który bierze pod opiekę klasę krnąbrnych wyrzutków i za pomocą niekonwencjonalnych metod nauczania postanawia jak najlepiej przygotować ich do matury. To płynąca w rytmie hip-hopu opowieść o przyjaźni, szkolnych wygłupach i pierwszej miłości.


„Nocny Maraton Walentynkowy: Piękni, młodzi, gniewni” startuje w Multikinie 16 lutego o godzinie 22:00.

 

*** Więcej informacji ***


www.multikino.pl

 

NMF: Antywalentynki Maraton Horrorów odbędzie się 16 lutego (piątek) jednocześnie we wszystkich Multikinach (z wyjątkiem Multikina Czechowice- Dziedzice, Gorzów, Sopot, Młociny, Świnoujście, Świdnica, Tychy City, Kłodzko )

 

Godzina rozpoczęcia:


Rozpoczęcie o 22:00

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 

- filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami.


- W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

 

a) osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,

b) osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,

c) osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
 
d) osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

 

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.Informacje o spółce Multikino:


Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działają 44 kina w 37 miastach Polski.

 

Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W marcu 2022r.  uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny, Multikino Koszalin oraz poznańskie Multikino Stary Browar.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.

Multikino za swoją działalność wielokrotnie było dostrzegane podczas prestiżowych konkursów. Jest zdobywcą nagród Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera w obszarze „Event Cinema” zarówno na rynku polskim, jak i europejskim (laureat europejskiej nagrody ECA Awards w 2014 roku).

 

 

 

Multikino

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0218398571014