Środa, 19.06.2024, Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KINO

NMF: MARATON JOHN WICK 24 marca 2023 w Multikinie - wygraj bilety

23.03.2023, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
NMF: MARATON JOHN WICK 24 marca 2023 w Multikinie - wygraj bilety

Stęsknieni za Keanu Reevesem na dużym ekranie? Dobra wiadomość nie tylko dla najwierniejszych fanów aktora: John Wick powraca w spektakularnym stylu! Już 24 marca odbędzie się maraton z jednym z najsłynniejszych emerytowanych zabójców w głównej roli. W trakcie wydarzenia przypomnimy trzy pierwsze filmy o przygodach bohatera i zagramy – premierowo! – najnowszą część serii. „JOHN WICK 4" ukaże ostateczne starcie bohatera z jednym z jego najgroźniejszych wrogów, szefem międzynarodowej organizacji płatnych zabójców – Markizem de Gramondem. Kto zwycięży w tym morderczym pojedynku? I z kim jeszcze będzie musiał zmierzyć się John Wick, by odzyskać upragnioną wolność? Przekonaj się już wkrótce w Multikinie! Jedno jest pewne: to będzie noc pełna filmowych wrażeń, których długo nie zapomnisz!

 

W trakcie wydarzenia zaprezentujemy cztery filmy z serii „JOHN WICK” (w tym, premierowo,  najnowszą część przygód bohatera – „JOHN WICK IV”):

 

- „John Wick” – Najlepszy emerytowany płatny zabójca w USA – oto John Wick. Bohatera poznajemy w momencie, gdy przechodzi żałobę po śmierci żony. Kiedy jednak syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, motywowany chęcią zemsty John wróci do gry…

 

- „John Wick 2” – Niedościgniony bohater po raz kolejny wraca do akcji. Tym razem pomoże dawnemu wspólnikowi w walce z międzynarodową szajką zabójców.

 

- „John Wick 3”  - John Wick likwiduje jednego z członków Najwyższej Rady, przez co wpada w śmiertelne tarapaty. Za jego głowę zostaje wyznaczona pokaźna nagroda… Czy płatnemu zabójcy uda się ujść z życiem?

-„John Wick 4” – Film jest bezpośrednią kontynuacją perypetii bohatera ukazanych w trzeciej części filmu. John Wick zmierzy się z międzynarodową organizacją najlepszych płatnych zabójców. Czy ostateczny pojedynek zagwarantuje mu upragnioną wolność?

 

*** Więcej informacji ***
www.multikino.pl

 


NMF: Maraton John Wick odbędzie się 24 marca (piątek) w Multikinach:
Zabrze, Rzeszów, Lublin, Rybnik, Słupsk, Koszalin, Elbląg, Rumia, Kraków, Wrocław Pasaż, Gdańsk
Bydgoszcz, Katowice, Poznań Malta, Szczecin, Olsztyn

 


Godzina rozpoczęcia:
Rozpoczęcie o 22:00

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:


- filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami.
- W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

a) osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,

b) osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,

c) osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
 
d) osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.


                                                         

 

 

Konkurs:
 

Jeśli chcesz wygrać jedno z pięciu podwójnych zaproszeń na 24.03. wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule wpisz "JOHN WICK". Zgłoszenia przyjmujemy do 24.03., do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą telefoniczną 24.03., po godz. 12.00. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Maraton dzienny
  Piątek, 24.03

  Czy takie maratony nie mogą się zaczynać o godzinie 16-17 w soboty? Ile osób wytrzyma całą noc w kinie w piątek po dniu pracy? I czemu wszystkie kina jednego dnia organizują takie fajne wydarzenie.

 2. 2
  +2
  ~ kkk
  Piątek, 24.03

  coraz bardziej prymitywne te części, pierwsza jeszcze mogła się podobać i czy należy się dziwić "młodym" że też mogą mieć ileś tam ... żyć?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1493499279022