Wtorek, 21.01.2020, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KINO

"Bing" od 6 października na Porankach w Multikinie!

27.09.2018, 09:07:36 Rozmiar tekstu: A A A
"Bing" od 6 października na Porankach w Multikinie!

Przygody Binga – pełnego entuzjazmu trzyletniego króliczka, który każdego dnia poznaje coraz lepiej otaczający go świat – trafia na duży ekran. Od 6 października Multikino zaprasza najmłodszych kinomanów na wyjątkowe projekcje w ramach Poranki w Multikinie.

Króliczek Bing razem z przyjaciółmi – m. in. Sulą, Pando i Koko – oraz z opiekunem Flopem każdego dnia przeżywa mnóstwo ciekawych przygód. Choć jest zwierzątkiem, jego doświadczenia są bardzo podobne do tych, z którymi mierzą się dzieci. Nie ze wszystkim radzi sobie od razu. Pokazuje, że czasem - by zrozumieć jakąś rzecz bądź nauczyć się czegoś nowego, potrzeba dłuższej chwili. Bywa, że popełnia również błędy – jednak i one mogą być okazją do nauki i pomocą w wyciąganiu wniosków, które ułatwią odkrywanie oraz rozumienie świata w przyszłości.


Ciekawy wszystkiego Bing zdobył sympatię małych widzów kanału MiniMini a także ich rodziców, którzy doceniają treści edukacyjne umiejętnie wplecione w odcinkową atrakcyjną historię dla małych widzów. Teraz przygody tego lubianego bohatera będzie można obejrzeć na dużym ekranie – w dodatku w zupełnie innej formie niż dotychczas. Tym razem bowiem uczestnictwo w seansach w ramach Poranki w Multikinie stanie się dla małych widzów nie tylko szansą na zobaczenie ulubionych bohaterów w kinowym wydaniu, ale przede wszystkim okazją do aktywnej zabawy z energicznym Bingiem i jego przyjaciółmi. Projekcji towarzyszyły będą przygotowane z myślą o najmłodszych interaktywne gry i zabawy. Bohaterowie ulubionej bajki zachęcą dzieci do aktywnego spędzenia czasu – wspólnego odkrywania tajemnic przyrody, zaśpiewania piosenki czy rozwiązywania pamięciowych łamigłówek; zdradzą nawet przepis na jeden z ulubionych smakołyków Binga.


Dzięki Porankom w Multikinie dzieci będą miały okazję dołączyć do Binga i przeżyć z nim i z jego przyjaciółmi pełną atrakcji godzinę, wypełnioną wspólną zabawą.

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Harmonogram pokazów:
od 6 października do 28 października
2 seanse dziennie
w każdą sobotę i niedzielę
godz. 10:30 i 12:00

Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty w wybranych kinach są droższe o 3 zł.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.