Środa, 8.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Adrian, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SŁUŻBA ZDROWIA

Szpital Wojewódzki wstrzymuje planowe zabiegi operacyjne i badania diagnostyczne

20.03.2020, 12:12:28 Rozmiar tekstu: A A A
Szpital Wojewódzki wstrzymuje planowe zabiegi operacyjne i badania diagnostyczne

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 oraz potrzebą zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów i pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania wstrzymuje się wykonywanie planowych zabiegów operacyjnych, badań diagnostycznych (np. gastroskopia, kolonoskopia) i specjalistycznych porad ambulatoryjnych z wyłączeniem zabiegów onkologicznych i operacji w trybie natychmiastowym i pilnym a także specjalistycznych świadczeń ambulatoryjnych i badań diagnostycznych ratujących życie.

 

Każdy pacjent zostanie poinformowany telefonicznie o odwołaniu operacji lub badania.


 

Anna Kowalska
Rzecznik Prasowy
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ DJ
  Piątek, 20.03

  Litości, poprawcie ten tytuł...

 2. 2
  +3
  ~ Kryspin
  Piątek, 20.03

  Poprawcie ten błąd w tytule, bo będzie kompromitacja.

 3. 3
  +5
  ~ m
  Piątek, 20.03

  serjo???:):):) djagnostyczne?:)

 4. 4
  +4
  ~ polonista
  Piątek, 20.03

  i tak kończy się edukacja w szkole DJAGNOSTYCZNE porażka

 5. 5
  +6
  ~ Ciekawski pan
  Piątek, 20.03

  Czy mógłby ktoś wyjaśnić jakie procedury przechodzi personel medyczny przy wejściu do pracy? Jak mniemam- dezynfekcja rąk, pomiar temperatury itd ale.. zachęcam do spojrzenia przez okno choćby w korytarzu między laboratorium A windami- personel medyczny tabunami wychodzi na fajką gdzie mija się z ludźmi z zewnątrz, kurierami, dostawcami itd.. stoją w grupach, ploteczki, śmieszki checheszki. I potem taki ktoś wraca na oddział do pracy, tak???? A co jeśli kurier który stał obok akurat ma wirusa? Przecież w taki sposób migiem to wejdzie do szpitala, na oddziały. WSTYD, że personel medyczny nie stosuje się do zaleceń i łazi jak mu się podoba!!!!!!

 6. 6
  +3
  ~ Nauczka
  Piątek, 20.03

  U nas połowę umrze to może następne pokolenie będzie mądrzejsze. Przyklad Chiny u nich na siłę zamykali i walczyli i maja sukcesy. A tu tuman za tumanem nie rozumiejąc co robi.

 7. 7
  --2
  ~ ewa
  Piątek, 20.03

  Ale uprzejmość, każdy zostanie powiadomiony telefonicznie i wtedy od razu wyzdrowieje. Co za szyderstwo.!! Kpiny z chorych ludzi, oni nie czekają na taki telefon. Kiedy w koncu będzie tak, że pacjent dostanie telefon na zabieg nie po kilku lub kilkunastu miesiącach ale po kilku dniach. To nie nasze doczekanie służba zdrowia się wyleczy tak samo jak rząd się wyżywi a teraz wyleczy. Ty pacjencie siedż w domu i czekaj na śmierć ale najpierw idź na wybory , bo tam jesteś potrzebny.

 8. 8
  --2
  ~ Mania
  Piątek, 20.03

  Nie rozumie juz w tym wszystkim jednego. Czemu wstrzymane sa operacje zabiegi. Ludzie czekali 2 albo 3 lata a teraz stop niebedzie ani operacji. Przeciez szpital wojewodzki nie jest szpitalem zakaznym. Koronowirus nie zatrzymal innych chorob

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.