Czwartek, 28.08.2025, Imieniny: Patrycja, Erazm, Augustyn
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Warsztaty w Nadleśnictwie Elbląg

28.08.2025, 12:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Warsztaty w Nadleśnictwie Elbląg

Nadleśnictwo Elbląg zaprasza na wyjątkowe warsztaty, podczas których odkryjesz, jak fotografia może pomóc w lepszym poznaniu siebie, budowaniu uważności i rozwoju osobistym.

 

 


Pod okiem prowadzącej — Dagmary Minkiewicz, psycholożki i fotografki — połączysz świat obrazu z psychologią, by spojrzeć na siebie z nowej perspektywy.

 

 


Kiedy: 30 sierpnia 2025 r.
Godzina: 10:00–11:30
Gdzie: Siedziba biura Nadleśnictwa Elbląg, ul. Marymoncka 5, Elbląg

 

 


O prowadzącej: Dagmara Minkiewicz jest absolwentką psychologii na University of Leicester oraz studiów podyplomowych z Terapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) na University of Exeter. Doświadczenie zdobywała w brytyjskim systemie ochrony zdrowia (NHS), pracując z osobami zmagającymi się z depresją, lękiem i stresem. Prowadziła badania nad wpływem fotografii na dobrostan emocjonalny u osób dorosłych. Laureatka konkursów fotograficznych, autorka wystaw i publikacji w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

 

 


Liczba miejsc ograniczona — obowiązują zapisy dostępne pod linkiem. Nie przegap tej okazji, by w twórczej i inspirującej atmosferze połączyć sztukę fotografii z rozwojem osobistym.

 

 

 

Nadleśnictwo Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2025 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3940050601959