Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Wernisaż wystawy "Zatrzymać chwile"

12.06.2024, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wernisaż wystawy "Zatrzymać chwile"

Z wielką radością zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Pani Ireny Jadwigi Bykowskiej pt. “Zatrzymać chwile”, który odbędzie się 13 czerwca (czwartek) o godz. 17:00 w Galerii Filar Sztuki przy Bibliotece Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu, Al. Grunwaldzka 137.

 

 

Pani Irena, od lat związana z ANS w Elblągu, długo pracowała w dziekanacie IPJ. Obecnie jest na emeryturze i oddała się swojej pasji, jaką jest fotografia.


To kolejna wystawa Pani Ireny w naszej Galerii Filar Sztuki. Pierwszą miała w 2012 roku. Jej prace są wyrazem niezwykłej wrażliwości i umiejętności uchwycenia ulotnych chwil. Każde zdjęcie to opowieść, która porusza i inspiruje.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnego odkrywania tajemnic zawartych w fotografiach Pani Ireny. To wyjątkowa okazja, aby podziwiać jej talent i pasję.

 

„Moja przygoda z fotografią zaczęła się ponad 20 lat temu. Pierwsze lata, to było bieganie z aparatem i fotografowanie wszystkiego. Po kilku latach moja „fotograficzna dojrzałość” przerodziła się w pasję i bardziej świadomy wybór obrazów i elementów do fotografowania.  Na pewno przyczynił się do tego udział w warsztatach fotograficznych, poznanie dorobku innych, nowo poznanych ludzi, którzy podzielają moją pasję.  Z każdym rokiem czułam, że zdobyte doświadczenie czyni mnie lepszą obserwatorką, co miało przełożenie w fotografowaniu ludzi, miejsc, zdarzeń oraz natury.


W 2019 r. jako jedna z laureatów konkursu fotograficznego na temat Unii Europejskiej byłam zaproszona przez Panią prof. Barbarę Kudrycką do Brukseli, co potraktowałam nie tylko jako nagrodę, ale i kolejne warsztaty.


Miesięcznik „Charaktery” opublikował jedno z moich zdjęć, które wzięło udział w konkursie Akademii Fotografii prowadzonej miedzy innymi przez znanego fotografa – wykładowcę w Szkole Filmowej w Łodzi.


Moje wystawy:


2012 - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
2018 - Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
2019 – Biblioteka w Warszawie
2021 – Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu

 

13 czerwca 2024 r. będę miała przyjemność gościć Państwa na kolejnym wernisażu moich zdjęć  w Bibliotece Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu, na który serdecznie zapraszam.” – Irena Jadwiga Bykowska   

 

 

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1203060150146