Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Pokazowy Turniej Tańca „Bażant” już 15 marca

10.03.2024, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pokazowy Turniej Tańca „Bażant” już 15 marca

Trzeci weekend marca w Elblągu zapowiada się bardzo tanecznie i emocjonująco. W piątek, 15 marca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu będą prezentowali się najmłodsi stażem uczestnicy zajęć tanecznych i gimnastycznych. Natomiast sobota będzie dobrą szansą na udział w ogólnopolskich zawodach tanecznych.

 


 
Pokazowy Turniej Tańca „Bażant” organizowany jest co roku od kilkunastu lat. Na turnieju prezentują się uczestnicy kursów tańca realizowanych w Centrum Tańca „Promyk” oraz dzieci biorące udział w zajęciach gimnastycznych. Imprezie zawsze towarzyszą ogromne emocje, ponieważ jest to pierwsza prezentacja młodych osób przed publicznością. Rodzice i najbliżsi będą mogli zobaczyć efekty kilkumiesięcznej pracy dzieci.

 

– Duża sala, w pełnej oprawie scenicznej, licznie zgromadzona publiczność, to wszystko powoduje, że dzieci bardzo przeżywają takie występy – mówią instruktorzy.

 

Na turniej mogą przyjść nie tylko bliscy i rodzice uczestników ale także osoby, które dopiero myślą o zapisaniu dziecka na zajęcia taneczne.

 

- Na „Bażancie” można zapoznać się z ofertą „Promyka”, zobaczyć czego dzieci uczą się podczas zajęć i jakie są tego wyniki – mówi Roksana Stołycia z CT Promyk. - Na turnieju nie zabraknie także dodatkowych atrakcji w postaci pokazów par sportowych z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” – dodaje.

 

Impreza odbędzie się 15 marca w sali widowiskowo - sportowej CSE „Światowid”, a jej początek zaplanowany jest na godz. 16:30.

 

Bilet wstępu dla publiczności w cenie 10 zł będzie można zakupić przed turniejem w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

 

Bilety dla widzów:
www.bilet.swiatowid.elblag.pl

 

Kolejnego dnia, czyli 16 marca zapraszamy z kolei na Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar”, który będzie sprawdzianem dla par sportowych. Zawody realizowane będą w podziale na trzy bloki, rozpoczną się o godz. 10. Ostatni blok, w którym zaprezentują się najbardziej doświadczeni zawodnicy, wystartuje o godz. 17:00.

 

 


CSE ,,Światowid"

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ zakiwał się
  Niedziela, 10.03

  Antek, czy ty chłopie potrafisz coś jeszcze poza truptaniem? skoro nie, to po co się bierzesz za dyrektorowanie czy przewodniczenie RM gdzie jedyne co robisz to ciągłe szalone tango z Wróblewskim i jego kww. Nawet Michasia nie nauczyłeś bolero czy samby.

 2. 2
  0
  ~ Tak
  Poniedziałek, 11.03

  Po co robić turniej jak już wiadomo kto wygra. Szczególnie w przedziale wiekowym 7-10 lat.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4421989917755