Wtorek, 23.07.2024, Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Pogrzeb Żuru i Śledzia. Zapraszamy wystawców na Wielkanocny Jarmark

08.02.2024, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pogrzeb Żuru i Śledzia. Zapraszamy wystawców na Wielkanocny Jarmark

Świąteczne przysmaki, wielkanocne ozdoby, wyjątkowe rękodzieło czy nietuzinkowe upominki dla najbliższych. Serdecznie zapraszamy na Wielkanocny Jarmark Sztuki Ludowej Pogrzeb Żuru i Śledzia, który odbędzie się 24 marca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Na zgłoszenia chętnych wystawców czekamy do 1 marca.

 


Do zaprezentowania swoich wyrobów zapraszamy twórców ludowych, galerie, instytucje, gospodarstwa agroturystyczne bądź osoby indywidualne, zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem oraz wyrobem produktów żywności naturalnej i tradycyjnej.


Podczas jarmarku będą oni prezentować własnoręcznie wykonane wyroby: ceramikę, biżuterię, dekoracje i stroiki świąteczne, ręcznie malowane ubrania, świece sojowe czy naturalne kosmetyki. Oczywiście nie zabraknie także regionalnych przysmaków, żywności naturalnej i wielkanocnych frykasów. Na Kiermaszu Żywności Tradycyjnej mieszkańcy będą mogli zaopatrzyć się w: wypieki, wędliny, pierogi, kwas chlebowy, miody czy sery. Zapraszamy w niedzielę - 24 marca 2024 r. w godzinach od 10:00 do 17:00.

 

Zgłoszenia wystawców przyjmowane są do 1 marca 2024 r. bądź do wyczerpania miejsc. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest do pobrania na stronie internetowej www.swiatowid.elblag.pl lub w siedzibie CSE „Światowid” w Elblągu przy pl. Jagiellończyka 1 w Elblągu.


Więcej informacji można uzyskać także pod numerem tel. (55) 611-20-59 lub pod adresem e-mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

 

Termin | 24 marca 2024 r. (niedziela), godz. 10:00-17:00


Miejsce | sala widowiskowo-sportowa, hol dolny, CSE „Światowid” w Elblągu

 

 

CSE „Światowid”

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Ee
  Czwartek, 08.02

  TAAA i ceny z kosmosu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.8248200416565