Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Koncert „Pod dachami Paryża" w Światowidzie - wygraj bilety

03.11.2023, 19:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Koncert „Pod dachami Paryża" w Światowidzie  - wygraj bilety

Wirtuoz akordeonu, Robert Furs – wystąpi w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu. Na jego koncert zapraszamy w piątek 17 listopada, o godzinie 18:00.

 

Robert Furs ukończył studia mistrzowskie w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na Wydziale Dyrygentury i Edukacji Muzycznej oraz Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na Wydziale Instrumentalnym. Od lat koncertuje i nagrywa, jednocześnie popularyzując akordeon jako instrument solowy. W tym czasie wydał trzy płyty zawierające zarówno utwory autorskie jak i aranżacje popularnych piosenek z gatunku muzyki rozrywkowej – zapowiadają organizatorzy.

 


Koncert odbędzie się 17 listopada o godz. 18:00 w CSE Światowid w Elblągu. Koncert będzie niezwykłą okazją dla miłośników dobrej muzyki do spędzenia wyjątkowego wieczoru.

 

 

Bilety na koncert można nabyć:


online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl,


w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,


w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid" w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

 


Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 68 lub mailowo pod adresem: marketing@swiatowid.elblag.pl


 
Więcej informacji o akordeoniście na stronie internetowej: akordeonista.com.pl

 
Na koncercie zagram utwory z płyty "The Sound of France"


 
Album „THE SOUND OF FRANCE" utrzymany jest w paryskim klimacie muzyki francuskiej.


 
Muzyka francuska jest nieodłącznie związana z akordeonem jako instrumentem narodowym. Zajmuje on w tej muzyce szczególne miejsce. Początkowo występował on jako instrument główny w wirtuozowskich walcach musette, a później ewaluował w stronę kompozycji muzyki jazzowej czy aktorskiej.


 
Płyta zawiera starannie wybrane popularne kompozycje francuskich wykonawców jak: Edith Piaf, Joe Dassin, Yves Montand, ZAZ i wielu innych. Utwory te zostały tu przedstawione pod kątem akordeonu jako instrumentu solowego i wzbogacone o elementy wykonawcze charakterystyczne dla tego instrumentu.


 
Kompozycje zawarte na płycie są optymistyczne, wesołe, a nawet taneczne. Melodyjne motywy poszczególnych utworów wykonane na akordeonie sprawiają, że płyta przenosi nas w świat paryskich uliczek pełnych kolorowych kawiarenek.

 

 

CSE ,,Światowid"

 

Konkurs:


Jeśli chcesz wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule wpisz "Furs". Zgłoszenia przyjmujemy do 6.11., do godziny 12:00. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą e-mailową lub telefoniczną 6.11., po godz. 12.00. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.14284491539