Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Brązowy Aplauz dla Zespołu Diamenty

10.06.2023, 11:35:00 Rozmiar tekstu: A A A
Brązowy Aplauz dla Zespołu Diamenty
REKLAMA

Po raz kolejny Zespół Diamenty, działający przy Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu, może pochwalić się sukcesami festiwalowymi. Tym razem, Diamenty otrzymały zaszczytną nagrodę Brązowego Aplauzu na 43. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, za zespołowe wykonanie utworu „Think about things” w kategorii wiekowej 13-16 lat.

 

 

Elbląska młodzież wraz ze zdobywcami Złotego i Srebrnego Aplauzu w tej kategorii wiekowej – zespołami Farijao i Keberiokšt Junior, miała przyjemność zaprezentować się na koncercie galowym wokalistów i tancerzy na konińskim rynku.

 

Energetyczny utwór przygotowany pod kierunkiem trener wokalnej Julii Kaczmarczyk i choreograf Adrianny Dorociak, bardzo przypadł do gustu zgromadzonej publiczności ale również konkurującym zespołom, o czym świadczą otrzymane owacje. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie to najstarszy i największy festiwal dziecięcy w Europie. W tym roku zatańczyło i zaśpiewało w nim 2700 młodych artystów z Polski i zagranicy.


Diamenty nie zwalniają tempa i obecnie szykują się do koncertu podsumowującego sezon artystyczny 2022/23. Będzie to koncert o tematyce disneyowskiej z okazji 100 lecia Disneya.

 

Koncert odbędzie się 17 czerwca o godzinie 17.00 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1600790023804