Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

O Wojtku, który tikał

04.10.2022, 13:03:49 Rozmiar tekstu: A A A
O Wojtku, który tikał

Podczas „Bulajowej soboty”, 8 października (godz. 12:00) w Bibliotece Młodego Czytelnika odbędzie się spotkanie o Wojtku, który tikał, a jest bohaterem książki Katarzyny Wróbel. Będą też wyjątkowi goście. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Prześledzimy historię Wojtka. Porozmawiamy o tym, czym są i skąd biorą się tiki, jak objawia się choroba oraz jak wesprzeć osoby borykające się z Zespołem Tourette’a i chorobą tikową.

Książka „O Wojtku, który tikał” Katarzyny Wróbel, ilustrowana przez Wojciecha Górskiego, została wydana przez Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette’a zajmujące się od lat popularyzowaniem wiedzy na temat choroby.

 

Ta pierwsza publikacja dla dzieci o Zespole Tourette’a niedługo będzie dostępna do wypożyczenia w Bibliotece Elbląskiej, a już teraz zapraszamy na spotkanie ją promujące. Będzie to także spotkanie popularyzujące wiedzę na temat tego schorzenia, bo osoby z tikami są wśród nas. Gościem spotkania będzie Agata – 12-latka z Zespołem Tourette’a oraz jej mama.

 

Zabierz swoje dziecko i przyjdźcie, jeśli zależy Ci na tym, aby rozumiało swoje tikające koleżanki i kolegów. Weźcie udział w spotkaniu również, jeśli Twoje dziecko lub Ty tikasz.

 

Zajęcia dla dzieci w wieku 6+

 

 

 

Więcej informacji:

Biblioteka Młodego Czytelnika „BULAJ”

ul. Zamkowa 1

tel. 55 625 60 23

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1036448478699