Poniedziałek, 17.01.2022, Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Cztery pory roku - wernisaż fotografii Ireny Bykowskiej

22.11.2021, 15:46:10 Rozmiar tekstu: A A A
Cztery pory roku - wernisaż fotografii Ireny Bykowskiej

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza 24 listopada (środa) na godz. 18.00 na wernisaż fotografii Ireny Bykowskiej pt. Cztery pory roku. Na wystawie zobaczymy przede wszystkim fotografie przyrody czyli ulubiony motyw autorki. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Irena Bykowska fotografuję amatorsko od blisko 16 lat. Przez ten okres w swoim archiwum zgromadziła ponad 10 tysięcy fotografii. Jak wskazuje autorka, zaprezentowane zdjęcia na wystawie będą pochodziły z różnych okresów „zabawy” z aparatem. Irena Bykowska chętnie prezentuje swoje fotografie na wystawach i w branżowych publikacjach. Dotychczas zdjęcia prezentowała m.in. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu, Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu oraz w miesięczniku „Charaktery”. 

 

- Doskonale zadaje sobie sprawę, że nie wszystkie z moich zdjęć są dobre "technicznie", ale cóż tam technika wobec chwili.  Dla mnie ważny jest  moment, bo to on właśnie stanowi o wartości zdjęcia – mówi Irena Bykowska. - Zresztą... piękno jest w oku patrzącego i każdy ma prawo je inaczej odbierać lub mieć na nie inne, własne spojrzenie, bądź go w ogóle nie zauważać. Zapraszam na wystawę! – dodaje Irena Bykowska.

 

Wystawa będzie czynna do 5 stycznia 2022 r. w godzinach pracy CSE „Światowid” w Elblągu. Termin i miejsce | 24 listopada (środa), godz. 18.00, I piętro CSE „Światowid” w Elblągu

 

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.83683800697327