Poniedziałek, 21.06.2021, Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

MOK Olsztyn poleca

09.06.2021, 15:39:50 Rozmiar tekstu: A A A
MOK Olsztyn poleca

10.06 (CZ) /18:00/ CZERWONY NAMIOT. ĆWICZENIA Z KRWAWIENIA. Kameralne warsztaty dające przestrzeń dla wzajemnej kobiecej (ko)edukacji. Zapraszamy do stworzenia kręgu, wspólnej medytacji, podzielenia się swoją opowieścią krwi oraz utkania tej opowieści manualnie. więcej
12.06 (SO) /15:00/ FINAŁ KONKURSU LITERACKIEGO: O RÓŻĘ MAŁEGO KSIĘCIA. Uroczyste ogłoszenie werdyktu jubileuszowej edycji konkursu dla młodych literatów, który może pochwalić się najdłuższą tradycją w naszym mieście. więcej...24.06 (CZW) /20:00/ KRZYSZTOF CUGOWSKI Z ZESPOŁEM MISTRZÓW: „50/70 MOJE NAJWAŻNIEJSZE! W olsztyńskim Amfiteatrze wystąpi legenda polskiej muzyki rockowej i rozrywkowej! Zapraszamy na koncert wybitnego artysty obdarzonego niepowtarzalnym głosem i charyzmą  więcej...09.07 (PT) /20:00/ MARCIN MASECKI: NOKTURNY CHOPINA. Znakomity pianista, kompozytor i aranżer: Marcin Masecki zaprezentuje kompozycje najwybitniejszego polskiego pianisty.Łączenie gatunków oraz łamanie granic między sztuką wysoką i rozrywkową to jego znaki rozpoznawcze więcej...FEST MUZA: DO 11 LIPCA CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA ZESPOŁÓW. Sześć kapel, które zwycięsko przejdą przez eliminację, powalczy 6 sierpnia 2021 na deskach olsztyńskiego Amfiteatru w wielkim finale FEST MUZY! więcej...

 
  
     
 
 
     
Lato NA WYPASIE! W naszym wakacyjnym programie m.in. koncerty i festiwale muzyczne, działania animacyjne i edukacyjne, wystawy i instalacje plenerowe oraz pokazy filmowe i przedstawienia teatralne. Sprawdźcie sami!. więcej...

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.