Wtorek, 20.10.2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Spotkanie z Agnieszką Olejnik

06.10.2020, 14:26:01 Rozmiar tekstu: A A A
Spotkanie z Agnieszką Olejnik

Agnieszka Olejnik to autorka, której popularność przyniosły powieści obyczajowe z wątkami romantycznymi. Należą do nich m. in. cykle „Dworek w Miłosnej” czy „Mansarda pod Aniołami”.


Fanki i fanów twórczości autorki zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w filii nr 3 przy al. Piłsudskiego w sobotę, 10 października, o godz. 12:00. Obowiązują wejściówki.

 

Agnieszka Olejnik jest z zawodu polonistką i anglistką. Ma trzech synów. Opiekuje się czterema psami. Mieszka w domu na skraju lasu. W swoim dorobku, oprócz powieści obyczajowych ma też książkę dla dzieci „Ava i Tim. Droga na północ”, powieść młodzieżową pod tytułem „Zabłądziłam” i kobiecy kryminał „Dante na tropie”. Jej książki cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza wśród czytelniczek. Jest autorką książek: „Ava i Tim. Droga na północ”; „Zabłądziłam”; „Dante na tropie”; „Dziewczyna z porcelany”; „A potem przyszła wiosna”; serii „Wszystkie smaki życia” („Szczęście na wagę”, „Miłość z nutą imbiru”, „Apetyt na więcej”); „Nieobecna”; „Ławeczka pod bzem”; serii „Mansarda pod Aniołami” („Cuda i cudeńka”, „Listy i szepty”); „Przytulajka”; „Cała w fiołkach”; „Szukam właśnie ciebie”; „Awantura w bajkach”; „Randka pod jemiołą”; „Mów szeptem”; serii „Dworek w Miłosnej”  („Dworek w Miłosnej”, „Szczypta nadziei”, „Jeszcze będzie przepięknie”); „Tyle nowych dróg”; „Rozmerdane święta”; „Odrobina magii”, a także współautorką wielu książek napisanych z innymi autorami. Ostatnio jej tekst znalazł się w zbiorze „Taniec pszczół i inne opowiadania o czasach wojny”.

 

Ze względu na reżim sanitarny związany z pandemią COVID-19, liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona. Obowiązują wejściówki.

 

Każdy z uczestników będzie zobowiązany do zapoznania się z  Regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Elbląską im C. Norwida w okresie epidemii Covid-19.

 


Działanie odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Więcej informacji:
Filia nr 3
Aleja Józefa Piłsudskiego 17
tel. (55) 625 60 85/86

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4717690944672