Poniedziałek, 6.07.2020, Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Spotkanie dla mangowiczów

23.06.2020, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Spotkanie dla mangowiczów

Biblioteka Młodego Czytelnika “Bulaj” przy ul. Zamkowej zaprasza młodzież od 12. roku życia na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Mangi, które odbędzie się 26 czerwca (piątek), o godz. 15:00, tym razem na platformie Google Meet.

 

Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży, która jest zainteresowana tematem mangi oraz kultury japońskiej. Podczas czerwcowego spotkania online będziemy rozmawiać o mandze „Neon Genesis Evangelion”. Ponadto podsumujemy dotychczasowe spotkania i ustalimy dalsze działania klubu - infrmuje prowadząca zajęcia Agata Tupaj.

 

Link do Google Meet zostanie podany w dzień szkolenia. Wymagane jest posiadanie własnego konta na Gmailu.

 

Opis mangi:


Anno Domini 2000 – w Antarktydę uderza meteoryt o wielkiej masie. Tę największą w historii katastrofę nazwano “Drugim Uderzeniem”. Podnosi się poziom wód, świat nękają klęski żywiołowe, upada gospodarka, konflikty narodowościowe wywołują wojny domowe… Nagle populacja spada o połowę. Po 15 latach, gdy widoczne są już pierwsze oznaki odrodzenia, ludzkość staje w obliczu nowego kryzysu. Są nim “Anioły” - olbrzymie maszyny bojowe o nieznanym pochodzeniu, które atakują jeden po drugim. Czy rzeczywiście są one, jak wskazywałaby nazwa, wysłannikami Boga?
Ludzkość, przewidując kolejne ataki “Aniołów” tworzy broń wielozadaniową, która ma dać im odpór - “Evangeliony”. W roku 2015 działają trzy “Evy”. Na ich pilotów wybrano tzw. “Trójkę Dzieci”. To w nich dorośli pokładają swoje nadzieje. Ich ogromnie odpowiedzialna walka o być albo nie być ludzkiego gatunku rozpoczyna się właśnie teraz…

 

Spotkania są realizowane we współpracy z Dyskusyjnym Klubem Książki.

 

Więcej informacji:
Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ
tel. (55) 625 60 23

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.