Czwartek, 20.06.2019, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

CSE „Światowid” zaprasza do wspólnego szydełkowania

23.01.2019, 10:28:46 Rozmiar tekstu: A A A
CSE „Światowid” zaprasza do wspólnego szydełkowania
Fot. CSE "Światowid"

Wszystkich chcących rozpocząć przygodę z nowym hobby, a jednocześnie miło spędzić czas i nawiązać nowe znajomości, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na cykl spotkań pn. „Rozmowy przy szydełkowaniu”. Pierwsze już 4 lutego 2019 r. o godz. 10:00.

Szydełkowanie obecnie wraca do łask za sprawą swych relaksacyjnych właściwości, a także funkcji użytkowej. Aby wykonać kolorowy szalik, dywanik, narzutę czy dzierganą biżuterię nie trzeba być mistrzem koronczarstwa - wystarczy podstawowa wiedza, cierpliwość oraz kreatywność.

- Warsztaty pod nazwą „Rozmowy przy szydełkowaniu” skierowane są do osób, które chcą rozpocząć przygodę z szydełkiem i rozwijać swoje umiejętności manualne – mówią organizatorzy. - W trakcie pierwszych zajęć uczestnicy dowiedzą się, jakich narzędzi pracy należy używać, omówią materiały i wzory oraz nauczą się czytać schematy, by następnie przystąpić do… dziergania. Zajęcia poprowadzi pasjonatka robótek ręcznych.

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod nr tel.: 55 611 20 59 lub dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl

Każdy uczestnik warsztatów zobowiązany jest zaopatrzyć się w szydełko (numer 2 lub 3) oraz w kordonek (10 dkg, najlepiej w jasnym kolorze).

CSE "Światowid"

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.