Poniedziałek, 26.08.2019, Imieniny: Maria, Sandra, Ireneusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Kolej na kino... w Bażantarni

16.08.2018, 12:10:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kolej na kino... w Bażantarni
Bażantarnia w sezonie przyciąga elblążan (na zdjęciu koncert z 23.07/fot. Ryszard Biel)

Koc, leżak czy ciepła kurtka to rzeczy, które z pewnością przydadzą się wszystkim widzom pokazów plenerowych „Kolej na Kino w parku”. Pierwsza projekcja już za nami, a kolejna odbędzie się w sobotę 18 sierpnia o godzinie 20:30 w Parku Bażantarnia.
 
Kolej na kino to już tradycja Kina Światowid. Po raz pierwszy projekcje odbędą się wyłącznie w naszym mieście i po raz pierwszy gościć będziemy w elbląskich parkach.

W sobotę 18 sierpnia o godz. 20:30 w Parku Bażantarnia (przy muszli koncertowej) zostanie pokazany film dokumentalny „KEDI – sekretne życie kotów”. To opowieść o kotach, które stają się osobliwymi przewodnikami po Stambule, mieście z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedynym w swoim rodzaju najprawdziwszym kocim imperium. Oglądamy z bliska ich codzienne życie i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem.

Wstęp na seans jest bezpłatny.
 

W przypadku intensywnych opadów deszczu kino plenerowe zostanie odwołane.

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Ploterek
  Czwartek, 16.08

  Super! Przyjdę :) A jak będzie chłodno to w butelkę z sokiem trzeba dolać trochę % i już będzie lepiej :)

 2. 2
  --7
  ~ amigo
  Czwartek, 16.08

  k.....wa, film o kotach, ale sie władza wysiliła, za kogo oni mają elblążan? to już nic godnego nie ma do oglądania?!!!!!

 3. 3
  0
  ~ Wiocha
  Piątek, 17.08

  Miasto, rządzący maja w d, mieszkańców. Od lat doradzamy się o ławeczki na stałe w bazantarni, nad rzeką Elbląg po obu stronach. Można pisać i tak do nich to nie dociera. Wybory was nauczą słuchać mieszkańców. Jak wylecicie że stolkow.

 4. 4
  0
  ~ ja
  Piątek, 17.08

  Byłam na filmie w warszawskim parku. Leżaki zapewniał organizator. Bagażówka z leżakami, widz dostaje leżak a po projekcji oddaje.

 5. 5
  0
  ~ Wiesia
  Czwartek, 30.08

  Moim zdaniem jest to świetna inicjatywa. Trzeba korzystać, póki pogoda dopisuje. Swoją drogą, to tutaj http://twojepomorskie.pl/informacje/letnie-kina-plenerowe-terenie-trojmiasta-repertuar-miejsca-terminy-2018-07-02-553 znajdziecie wszystkie letnie kina plenerowe na terenie Trójmiasta.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.