Sobota, 23.02.2019, Imieniny: Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Konkurs na dyrektora Centrum Sztuki Galeria EL nie został rozstrzygnięty

05.07.2018, 15:49:57 Rozmiar tekstu: A A A
Konkurs na dyrektora Centrum Sztuki Galeria EL nie został rozstrzygnięty

Obowiązki Jarosława Denisiuka przejmie Karina Dzieweczyńska. Tymczasowo. Konkurs na dyrektora Centrum Sztuki Galeria EL nie został rozstrzygnięty.

7 lipca kończy się trzyletnia kadencja Jarosława Denisiuka na stanowisku dyrektora Centrum Sztuki Galeria EL. W połowie maja władze miasta ogłosiły konkurs na to stanowisko. Obecny dyrektor nie wziął w nim udziału. Zgłosiła się tylko jednak kandydatka - Karina Dzieweczyńska, historyk sztuki, pracująca w galerii na stanowisku Specjalista ds. kolekcji / kierownik Działu Inicjatyw Programowych i Reklamy.

Przypomnijmy. Kandydaci na to stanowisko powinni posiadać między innymi: wyższe wykształcenie na kierunku związanym z ogólnie pojętą kulturą, 5-letni staż pracy związany z działalnością kulturalną lub 5-letni okres prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie wystawiennictwa, lub sztuk plastycznych i wizualnych, a także znajomość problematyki będącej przedmiotem działalności Galerii EL.

We wtorek odbyła się rozmowa kwalifikacyjna z kandydatką. Nie przyniosła ona pozytywnego rozstrzygnięcia. Kolejny konkurs ogłoszony zostanie w najbliższym czasie. Na razie obowiązki dyrektora CS Galeria EL pełnić będzie Karina Dzieweczyńska.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ wist
  Czwartek, 05.07

  A to ciekawe, odrzucono Jej kandydaturę, ale od 9 lipca powierzono pani specjalistce ds. kolekcji, pełnienie obowiązków dyrektora. Jak się nikt nie zgłosi to ma zapewnioną robotę na 3 lata?

 2. 2
  --1
  ~ anonim
  Czwartek, 05.07

  Skoro pełni obowiazki dyrektora to w czym problem??!!Widac ma wszystkie odpowiednie kwalifikacje!!!Dlaczego Pani Karina może pełnic funkcje i obowiazki dyrektora a nim nie może zostac???Ktos wie???Wytłumaczy???

 3. 3
  --1
  ~ jedyna taka okazja
  Czwartek, 05.07

  Kolejny poprawny elbląski "konkurs". Brak kandydatów czy ten właściwy czeka na powołanie poza konkursem lub gdy tylko on "spełni wymogi formalne".W pewnym dużym mieście jest dyrektorka szkoły która artystycznie fałszuje dokumenty i ześwinia prezydenta, RM, KO, 2 prokuratorów, sędzinę. Kierunek wiedza o kulturze też się przyda. Ile bohomazów zostanie uznanych za sztukę. Tylko, że wg wszystkich ześwinionych, takiej dyrektorki nie ma. A na Wyspach Bergamutach .... . tylko fałszerz najlepiej poprowadzi galerię sztuki. Trzeba dotrzeć do tego dużego miasta i fałszerza dla dobra sztuki i kolesiowskiego biznesu.

 4. 4
  +6
  ~ Prorok Igor
  Czwartek, 05.07

  Bogu niech będą dzięki już od dawna powinna nastąpić zmiana!

 5. 5
  --2
  ~ Ja
  Piątek, 13.07

  Mmm..... Z tego co wiem skonczylo sie inaczej. Bohaterka stchorzyla. Zwroccie uwage jak za kadencji Jarka Galeria dzialala preznie i ingerdyscyplinarnie. Jest takze piekna i zmodernizowana. Imprezy zainicjowane podczas ubieglych 8 lat wpisaly sie na stale w kalendarz elblaski. DZEKI JARKU!!!!!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.