Wtorek, 25.02.2020, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Paweł Małaszyński po raz pierwszy zagrał w Elblągu! Zobacz zdjęcia

26.01.2015, 07:00:33 Rozmiar tekstu: A A A
 Paweł Małaszyński po raz pierwszy zagrał w Elblągu! Zobacz zdjęcia
fot. Adrian Sajko

Znany aktor, Paweł Małaszyński, zaprezentował elblążanom swoje inne, wokalne oblicze. W sobotę (24 stycznia), w Pubie Sąsiedzi wystąpił zespół Cochise, który po raz pierwszy dał koncert w naszym mieście.

Na rozgrzewkę, w klimat rocka wprowadziła publiczność elbląsko-trójmiejska kapela Uncle Jeyphon. Główną gwiazdą wieczoru był jednak zespół Cochise z wokalistą – Pawłem Małaszyńskim.

Jak czytamy na oficjalnej stronie zespołu, powstał on w 2004 roku, w Białymstoku. Muzyka jaką grają to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9”, obejmują: płyta „Still Alive” (2010 r.) , cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues” (2010 r.) oraz płyta „Back to Beginning” (2012 r. Mystic Production). Trzecia płyta, pt. „118”, została wydana 10 lutego 2014 roku.

W skład zespołu wchodzą Paweł Małaszyński- wokal, Wojtek Napora – gitara, Radek Jasiński – bas i Czarek Mielko – perkusja.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu w Elblągu

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Cochise w Pubie Sąsiedzi ( zdjęć 25 )
Dodano: 2015-01-25 |  fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ wniosek
  Poniedziałek, 26.01

  Niewiem, dlaczego akurat pan Małaszyński, jako aktor ok. ale muzykowanie?. Z tego co też ostatnio czytam, to prawie każdy może przyjechać do Elbląga . Widocznie na tyle Nas stać

 2. 2
  +7
  ~ xxyz
  Poniedziałek, 26.01

  A co złego w tym, że prawie każdy może przyjechać. Właśnie chyba o to chodzi, aby każdy odwiedzał nasze miasto, aby pokazał się ze swojej najlepszej strony, aby mieszkańcy mieli wybór i dobrze się bawili. A dlaczego akurat Pan Małaszyński?? Ponieważ został zaproszony Zespół Cochise, w którym jest wokalistą. Co więcej bardzo dobrym wokalistą!!! Co więcej Pan Małaszyński jest muzykiem oraz aktorem, a nie na odwrót. Świetny koncert oraz pozostała część wieczoru. Każdy kto był mógł tego doświadczyć. 2 dobre koncerty i możliwość kilkugodzinnych rozmów z zespołem, takie wieczory tylko w klubowym graniu!

 3. 3
  --2
  ~ xya
  Poniedziałek, 26.01

  A czy było to nieodpłatnie?

 4. 4
  0
  ~ beerbear
  Wtorek, 27.01

  Dooobre, wiejskie media nawet zespołu ze swojego miasta nie sfotografują, tylko ładną buźkę Małaszyńskiego :D Tak poza tym, komentujący... najpierw posłuchajcie, jaką dobrą muzę gra ten aktor z zespołem, a potem spróbujcie odebrać mu prawo do jej grania. Gwarantuję, że żaden fan dobrego rocka nie odważy się

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.