Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Elbląg: Zaparkujemy przed biblioteką przy ul. Piłsudskiego. Wyremontowany zostanie również chodnik

29.09.2023, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Zaparkujemy przed biblioteką przy ul. Piłsudskiego. Wyremontowany zostanie również chodnik
Źródło: google.maps/zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Remont chodnika i budowę miejsc parkingowych obok biblioteki przy ulicy Piłsudskiego planuje miasto. Prace ma wykonać Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

 

 


Miasto chce powierzyć Elbląskiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej zadanie zagospodarowania terenu przy filii nr 3 Biblioteki Elblaskiej przy ul. Piłsudskiego. Na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Elblągu pojawiła się informacja o zamiarze zawarcia umowy w tej sprawie. 

 


Na zakres robót składa się m.in.: utwardzenie terenu wraz z wykonaniem konstrukcji i nawierzchni drogowych na potrzeby budowy miejsc postojowych wraz z jezdnią manewrową i dojściami na terenie Biblioteki Elbląskiej, wykonanie oznakowania pionowego oraz montaż armatury drogowej, zagospodarowanie zieleni wraz z elementami małej architektury oraz chodnikami na terenie Biblioteki Elbląskiej, przebudowa zjazdu z ulicy Szucha na teren BE i przebudowa chodnika na ul. Szucha od ul. Piłsudskiego do ul. Szczecińskiej wraz z przebudową zjazdów na tym odcinku.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Matka
  Piątek, 29.09

  Wreszcie

 2. 2
  0
  ~ Wieś
  Piątek, 29.09

  A dlaczego ten budynek nie zostanie zburzone a w jego miejsce nie wybudujecie wyższego budynku. Ptzeciez w tej części miasta nic nie ma związanego z kultura. Wszystko w środku miasta.

 3. 3
  +7
  ~ Bsp
  Piątek, 29.09

  Rozmach komunalnych inwestycji w Elblągu za czasów drugiej kadencji pana prezydenta Wróblewskiego po prostu zapiera dech. Wow, aż trudno się oprzeć aby tego nie skomentować odpowiednio...

 4. 4
  --5
  ~ ho2
  Piątek, 29.09

  A kto teraz czyta książki ?. Przez czytanie jestem trochę ślepy- a z czytałem parę tyś książek , zawsze uważałem że lektura książki jest lepsza niż film i do tej pory tak sądzę- ale adio bloki czy jak to zwal są wygodniejsze i oszczędzają mój wzrok- tyle w temacie

 5. 5
  0
  ~ Roman
  Sobota, 30.09

  Zasadniczo, po cholerę parking? Po kulturę, w tym przypadku po książki, pieszo powinno się wędrować, jak raniej bywało. W onym czasie, więcej książek się czytało, a wysiłek, uczyniony przy wędrówce, dla zdrowia wszak będzie. Parking, to kolejny fragment elbląskiej betonozy. Powinny powstać ławeczki dla strudzonych wędrowców, także dla niepełnosprawnych, balkonikami się posługującymi. W miejsce betonu, więcej trawy, może także żywopłot, co przyniesie tlen w miejsce spalin.

 6. 6
  --3
  ~ Dede
  Sobota, 30.09

  Przyjadę pod biblotekę moim BMW e39, mam nadzieję, że macie książkę z cyklu "Sam naprawiam..." ?

 7. 7
  0
  ~ maaama
  Poniedziałek, 02.10

  Bardzo mnie to cieszy.

 8. 8
  0
  ~ Beza
  Wtorek, 03.10

  W artykule zabrakło informacji, że zadanie to realizowane jest ze środków Budżetu Obywatelskiego

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1924610137939