Niedziela, 25.10.2020, Imieniny: Ingi, Darii, Sambora
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Takiej inwestycji w Elblągu jeszcze nie było

16.10.2020, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Takiej inwestycji w Elblągu jeszcze nie było

Takiej inwestycji w Elblągu jeszcze nie było! "Osiedle Zielone" to pro ekologiczne osiedle domów wolnostojących na przestronnych działkach od 6,5 do 8 arów. Inwestycja rusza już w najbliższych tygodniach, a pierwsze domy będą dostępne już w połowie przyszłego roku! 
 

"Osiedle Zielone" to powstająca przy ul. Okólnik w Elblągu inwestycja, na którą składać się będzie 15 nowoczesnych, wolnostojących, energooszczędnych domów, usytuowanych w rewelacyjnym miejscu, pełnym ciszy i spokoju, z widokiem na miasto Elbląg. Działka położona jest na wzniesieniu, w otoczeniu zieleni. Dodatkowym atutem jest zlokalizowana nieopodal stadnina ,,Końskie zdrowie’’, która stanowi gratkę dla miłośników jeździectwa. Dzięki tej dogodnej lokalizacji, blisko lasów, ale nadal w mieście, mieszkańcy będę mieli dostęp do sklepów, komunikacji miejskiej, przedszkole, szkołę podstawową, a nawet kościół - wszystko na wyciągnięcie ręki. Z Osiedla Zielonego w łatwy i szybki sposób będzie można wyjechać na węzeł Wschód drogi s7 i s 22, w kierunku Warszawy, Trójmiasta oraz Braniewa. 
 

W pakiecie kupujący otrzyma nowoczesny dom o  podwyższonym standardzie deweloperskim, uszyty na miarę dla rodziny 2+2 lub 2+3 oraz przestronną, kompletnie uzbrojoną działkę wyposażoną w zbiorniki na deszczówkę, ogrodzenie każdej działki oraz automatyczną bramę wjazdowe na posesję. W standardzie bezczynszowy, energooszczędny, wykonany z naturalnych, certyfikowanych materiałów dom, wykonany w nowoczesnej technologii. Każdy dom wyposażony zostanie w panele fotowoltaiczne w ilości 6,4kw. pompę ciepła, która zasila ogrzewanie podłogowe położone na obu kondygnacjach oraz system rekuperacji i wentylacji. Każdy nabywaca dostanie również udział w oświetlonej drodze wewnetrzenj w cenie.
 


Osiedle Zielone w liczbach:

  1. 15 wolnostojących domów dostępnych w dwóch wariantach:
    a) 108,72m2 pow. użytkowa i 129,46m2 po podłodze (3 sypialnie, przestronna antresola, salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras)
    b) 111,57m2 pow. użytkowej i 139,08 pow. po podłodze (4 sypialnie, przestronny ponad 40 metrowy salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras)
  2. Działki o wielkości od 657m2 do 800m2.
     

Osiedla domów jednorodzinnych to mocno preferowany cel mieszkaniowy klientów w Elblągu ostatnich lat. To, co wpływa na niezależność, komfort, wygodę oraz poczucie prywatności domów wolnostąjcych to przede wszystkim wielkość działek oraz przemyślane usytuowanie domów w sposób krzyżowy, a nie jak to często bywa - vis a vis, okno w okno z sąsiadem.
 

Oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, nie czekaj- pierwsze rezerwacje już się dokonały. 

Więcej informacji na temat inwestycji można zasięgnąć bezpośrednio u Dewelopera DomPro, pod tel. 789451200, tomasz.kaszubowski@op.pl lub w  biurze Live House (ul. 12 Lutego 25, Budynek Świat Dziecka na pierwszym piętrze), podczas spotkania chętnie  zostanie przekazany prospekt oraz więcej informacji na temat tej ciekawej inwestycji w Elblągu.


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.19075608253479