Wtorek, 11.08.2020, Imieniny: Luiza, Zuzanna, Wlodzimierz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

KAMIENICE PRZY MURZE – trwa budowa na Starym Mieście

10.07.2020, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
KAMIENICE PRZY MURZE – trwa budowa na Starym Mieście

Inwestycja na rogu ulic Wieżowej i Przymurze znana jest większości elblążan, spacerujących po Starym Mieście. Kilka tygodni temu prace na budowie nabrały rozpędu i budowa ruszyła pełną parą. 

Projekt zabudowy tego kwartały powstał w latach 90 tych, jednak obecny inwestor całkowicie zmienił oblicze inwestycji. Kamienice Przy Murze to z jednej strony kamieniczki idealnie wkomponowane w istniejącą sąsiednią zabudowę, ale jednocześnie wyróżniające się swoimi rozwiązaniami architektonicznymi. Dzięki temu znacznie poprawiono ich funkcjonalność: zostały powiększone otwory okienne, niektóre lokale otrzymały balkony, w poszczególnych lokalach zostały wstawione okna francuskie, w budynku zamontowana zostanie winda. W przyziemiu deweloper wygospodarował komórki lokatorskie. Poprawiony został również wygląd i wykończenie elewacji.  
 
Inwestycja obejmuje kilka kamienic w tym kamienicę o przeznaczeniu hotelowym oraz 4 kamieniczki o funkcji mieszkalno – usługowej. Część mieszkalną stanowi 28 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach. Lokale mieszkalne zlokalizowane na I, II i III piętrze budynku będą miały powierzchnię od 30,30 m2 aż do 105 m2, a więc będą stanowiły bardzo atrakcyjną ofertę na rynku nieruchomości. Kilka atrakcyjnych mansardowych lokali znajdować się będzie również na poddaszach budynków. Każde mieszkanie można zaaranżować w dowolny sposób, zmieniając jego układ, ilość pokoi oraz funkcję. Przebudowy te deweloper wykona w ramach ceny sprzedawanego lokalu. 

Część usługową będą stanowiły 3 lokale użytkowe położone na parterze budynku oraz w jego przyziemiu. Lokalizacja inwestycji przy głównych arteriach komunikacyjnych do Starego Miasta spowoduje, że będą to bardzo atrakcyjne lokale nadające się nie tylko do celów handlu i gastronomii, ale również na potrzeby i siedziby różnych firm, kancelarii i biur. Tym bardziej, że w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się duży parking dostępny dla ogółu mieszkańców. Atrakcyjność lokalizacji Kamienic Przy Murze podnosi również odległość od centrum - w pobliżu znajduje się Plac Słowiański, jeden z większych węzłów komunikacyjnych, w którym przecina się większość linii autobusowych i tramwajowych. Szkoły, urzędy, placówki handlowo usługowe, banki, restauracje, ośrodki kultury – wszystko to dostępne w odległości kilku minut.
 

Planowany termin zakończenia budowy to już III kwartał 2021 roku a do Świąt Bożego Narodzenia nowi nabywcy otrzymają klucze.  Sprzedaż lokali będzie odbywa się na zasadach umowy deweloperskiej a zapłata za lokale następować będzie w transzach zgodnie z postępem prac budowlanych. 
 

Strona dedykowana inwestycji: www.kamienice.przymurze.pl. Inwestycję obsługuje największy w Elblągu operator inwestycji deweloperskich biuro Freedom-nieruchomości. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo u naszych doradców pod nr telefonów 533 394 100 lub pod nr stacjonarnym 55 233 25 39...........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.