Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Ta inwestycja będzie drugą koroną na mapie Elbląga

23.09.2019, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ta inwestycja będzie drugą koroną na mapie Elbląga

Dwie korony Elbląga

Rusza sprzedaż Korony Elbląga II– nowoczesnego budynku mieszkalnego, który powstanie w sąsiedztwie pierwszego etapu - przy ul. Częstochowskiej, w północno - wschodniej części miasta, na wysokości ponad 42 m.n.p.m.

Obiekt został zaprojektowany z myślą o powielających się oczekiwaniach nowoczesnych Elblążan – wystawa okien głównie południowa i zachodnia, trzy klatki schodowe, każda z windą, zróżnicowane powierzchnie mieszkań, dwie hale garażowe i parking zewnętrzny, piękny widok na panoramę miasta i okolic. 

Przyszłość jest tuż za progiem

Dwie Korony będą dominowały nad innymi budynkami w tej części miasta. Drugi etap będzie liczył, wraz z dwukondygnacyjną podziemną halą garażową, aż dziesięć kondygnacji. Ponadto, odpowiadając na rosnące zapotrzebowania klientów, w podziemiu i przed budynkiem powstanie więcej miejsc postojowych niż mieszkań. Z ostatnich badań przeprowadzanych na elbląskim rynku, wynika, że najbardziej brakuje lokali 3 i 4-pokojowych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, w budynku powstaną 82 mieszkania o powierzchni od 44,32 m2 (dwa pokoje) do prawie 94 m2 (4 pokoje). Każde z nich zostało bardzo starannie zaprojektowane – lokale są funkcjonalne, łatwe w aranżacji i bardzo przestronne. Przynależne do nich duże loggie i balkony będą miały powierzchnię prawie 18 m2, a tarasy nawet ponad 60 m2. Z tarasów usytuowanych po południowo zachodniej stronie rozpościerał się będzie widok na Żuławy Wiślane i Gdańsk, zaś od strony wschodniej na park Bażantarnia i Górę Chrobrego. 

Budynek zaprojektowano jako budynek mieszkalny wielorodzinny z trzema klatkami schodowymi, każda z cichobieżną winą oraz wygodnym garażem podziemnym. Budynek obsługiwany będzie przez dwa wjazdy: od północy - droga wewnętrzna do podziemi, od wschodu - droga prowadząca do utwardzonego parkingu na 10 miejsc postojowych.
W otoczeniu zieleni

Największym atutem inwestycji jest jej lokalizacja w spokojnej, zielonej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku i w otoczeniu przyrody. Zagospodarowanie terenu wokół budynku zakłada zróżnicowaną kolorystyczne roślinność. Zadbano także o najmłodszych i ich rodziców, projektując teren rekreacyjny nad garażem podziemnym (naziemny taras) od zachodniej strony budynku. Entuzjastów aktywnego wypoczynku ucieszy bliskość Bażantarni, gdzie nie brakuje miejsca na poranny jogging, nordic walking, zabawy z dziećmi, rodzinne pikniki czy po prostu relaks. 

Profesjonalna obsługa 

Biuro Freedom nieruchomości, firma specjalizująca się w obsłudze inwestycji na rynku deweloperskim aktywnie wspiera klientów z rynku wtórnego, którzy chcą zamienić mieszkanie stare na nowe. Ten proces staje się znacznie łatwiejszy pod opieką specjalisty z Freedom Nieruchomości. Jak sprzedajemy nieruchomości zawsze można sprawdzić na stronie www.freedom-nieruchomosci.pl.

A co z kredytem?

Na miejscu, w siedzibie biura Freedom przy Alei Grunwaldzkiej 31, stale urzędują eksperci finansowi z Notus Finanse. Nie tylko sprawdzą zdolność kredytową, ale bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat pomogą wybrać najkorzystniejszy kredyt z całej gamy kredytów mieszkaniowych. Ponadto wyręczą Państwa z żmudnym procesie uzyskania kredytu. 

Kontakt

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na stronie www.koronaelblaga.pl , lub pod numerem telefonu: 667 774 100 i 55 233 25 39. Zapraszamy również do kontaktu osobistego w siedzibie Freedom Nieruchomości przy Alei Grunwaldzkiej 31 w Elblągu.

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 5

%60.0 %40.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 2 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.