Wtorek, 7.04.2020, Imieniny: Donata, Herman, Rufin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Prace drogowe od czwartku na ul. Szarych Szeregów

08.07.2019, 16:40:18 Rozmiar tekstu: A A A
Prace drogowe od czwartku na ul. Szarych Szeregów
Departament Zarząd Dróg UM informuje, że w dniach 11-12 lipca br. (czwartek-piątek) planowane jest układanie warstw bitumicznych na jezdni ul. Szarych Szeregów, na odcinku od ulicy Andersa do ulicy Wybickiego.
 
W związku z tym od dnia 11.07 do 12.07 włącznie Wykonawca planuje wprowadzić tymczasową organizację ruchu polegającą na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego - od ul. Wybickiego w stronę ul. Andersa.
 
 
Łukasz Mierzejewski
Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Facho"f" cy od 7 boleści
  Poniedziałek, 08.07

  Rozbabrali skrzyżowanie ul. Kopernika, z Chopina i ....poszli sobie. I stoi rozbabrane dwa tygodnie. Zaczynają i nie kończą, przechodzą na inne ulice , rozbabrają i odchodzą. Nie ma żadnej kontroli nad tym ?!Teraz tam nawet przejść nie można, trzeba uważać by nóg nie połamać. A może to celowe, by UM płacił odszkodowania za złamania i urwane zawieszenie ?

 2. 2
  +5
  ~ &&&
  Poniedziałek, 08.07

  EPGK ich Jakość (bylejakość lub jakoś tam będzie) wykonywanych prac szczególnie rozkładanie asfaltu i naprawa wyłomów jest porażająca najbliższy przykład ul. Bema pozdrawiam.

 3. 3
  +3
  pampi - ZAWADA
  Poniedziałek, 08.07

  Czy urzędnicy miejscy zaczęli reagować na jakość i prawidłowość układanego chodnika na tej ulicy ? Mimo... próśb o interwencję ?

 4. 4
  +1
  ~ Kamyk
  Poniedziałek, 08.07

  No to teraz czekam kiedy wejdą na ul.ŻEGLARSKĄ bo ani przejść ani przejechać.Od 50 lat nie było generalnego remontu

 5. 5
  +2
  ~ drogowiec
  Poniedziałek, 08.07

  Co się dziwić że roboty wykonywane na drogach są bylejakie jak tam więcej kierowników niż pracowników. Kierownik pilnuje kierownika a robota nie ważna. To nowa technologia.

 6. 6
  +1
  ~ Jasiekptasiek
  Wtorek, 09.07

  Chodniki obecnie w Elblągu nie są dla pieszych. To najlepsze miejsca do parkowania samochodów, no i trochę jako doskonała trasa do jazdy rowerem, więc jakość realizacji prac nie ma tu większego znaczenia. Na Zawadzie szczególnie chodniki stały się najlepszym parkingiem. Tłumaczenie, że wynika to z braku miejsc parkingowych to taki szczeniacki bełkot typowy dla ucznia wyjaśniającego powody braku odrobienia zadania domowego.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.