Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Trwają roboty drogowe w różnych częściach miasta

17.05.2012, 15:24:51 Rozmiar tekstu: A A A
 Trwają roboty drogowe w różnych częściach miasta
fo.t Michał Kalinowski

W Elblągu poza dużymi inwestycjami jakimi są przebudowa drogi wojewódzkiej 503 i 504, Departament Zarządu Dróg przeprowadził, albo przeprowadzi mniejsze naprawy dróg w mieście.

Departament Zarządu Dróg w ramach zawartej umowy z firmą SKANSKA, która obejmuje okres od 19.04.12 do 19.05.12, wykonał nakładki nowej nawierzchni na następujących ulicach: Konopnickiej na odcinku od ul. Szczyglej do ul. Niepodległości, Moniuszki na odcinku od ul. Traugutta do ul. Szymanowskiego, Grunwaldzkiej od granicy administracyjnej miasta, Królewiecka na odcinku od ul. Fromborskiej do ul. Okrężnej

Ponadto na 26 elbląskich ulicach wykonano remonty cząstkowe. Lepiej jeździ się po: Al. Odrodzenia, ul. Bema przy ul. Orzeszkowej, ul. Kościuszki na odcinku od ul. Bema do ul. Podchorążych, ul. Marymonckiej, ul. Grottgera, ul. Szarych Szeregów, ul. Węgrowska, ul. Hetmańska, ul. Płk. Dąbka, ul. Brzeska, ul. Robotnicza na odcinku od ul. Okrzei do ul. Podgórnej, ul. Obrońców Pokoju, ul. Krakusa, ul. Poprzeczna, ul. Lubraniecka, ul. Al. Odrodzenia, ul. Ogólna, ul. Piłsudskiego, ul. Nowodworska, ul. Grochowska, ul. Warszawska odcinek drogi powiatowej, ul. Orla, ul. Częstochowska, ul. Bartnicza, Al. Grunwaldzka na odcinku od ul. Grottgera do ul. Komeńskiego, ul. Dojazdowa.

Planowane są także, w dniach od 21.05.12 do 31.05.12, remonty cząstkowe nawierzchni jezdni następujących sześciu ulic: ul. Panieńska, ul. Czerniakowska, ul. Zagonowa na odcinku od ul. Malborskiej do ul. Piaskowej, ul. Sopocka, ul. Bociania, ul. Waryńskiego

Po 31.05. DZD planuje kontynuować remonty cząstkowe w innych rejonach miasta.

Ponadto w ramach środków inwestycyjnych wykonano nakładkę jezdni ul. Agrykola i ul. Wyżynnej. Natomiast do końca miesiąca maja zostanie wykonana nakładka na ulicy Kajki i ul. Lotniczej na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do torów kolejowych.

Wykonane zostały także remonty chodników. Firma PDiM Sp. z o.o. od 02.04.12 do 17.05.12 wyremontowała chodniki przy następujących ulicach: ul. Szkolna, ul. Lotnicza, ul. Sadowa (schody), ul. 1-go Maja – 4 miejsca, ul. Kościuszki droga wewnętrzna.

Ponadto w ramach środków inwestycyjnych wykonano remont chodnika ul. Kościuszki, rozpoczęto remont chodnika na ul. Sochaczewskiej.

W bieżącym roku planujemy wykonać remont chodników na ulicy Saperów, ul. Kopernika, ul. Bażyńskiego, ul. Asnyka.


Biuro Prasowe UM

 

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ pisomatou
  Czwartek, 17.05

  Znowu ta pełowska propaganda sukcesu, ale my prawdziwi patryoci Polacy wiemy dobrze, że to wszystko ściema! A po za tym to zdrada! Hańba! Jarosław, Jarosław! Sto lat, sto lat!

 2. 2
  0
  ~ pytanie do DZD
  Czwartek, 17.05

  Kajki robią, a na Krzyżanowskiego najlepiej juz nie wjezdzac - dziura na dziurze i zapadliska. Czy naprawdę tej ulicy nie można zrobić - przeciez tam mieszkaja tez ludzie, ktorzy placa podatki. W zime nie jest odsniezana - remontow sie nie robi od lat. Jak dlugo mamy czekac???

 3. 3
  +1
  ~ kuba
  Czwartek, 17.05

  a na ul. Marymonckiej to w którym miejscu wykonano remoncik ????? ta ulica prawie nie nadaje się do ruchu, prawdziwa tragedia!!!!!!

 4. 4
  --2
  ~ elblążka
  Czwartek, 17.05

  ROBOTY DROGOWE ? -- remonty lub prace drogowe--- ROBOTÓW DROGOWYCH nie widziałam w Elblągu

 5. 5
  +1
  ~ center
  Czwartek, 17.05

  a na bema? gdy tramwaj skreca na petle? dziury od roku, na kommenskiego juz asfaltu nie starczylo podobnie jak na saperów p[rzy swiatlavh w kierunku bema, na malowanie pasow w debilny sposob jest kasa na 3 m3 asfaltu nie>? dno dno wstyd!!!!!na dlaszej czesci moniuszki tez zabraklo 10m3 asfaltu załatwia polowe dziur w miescie czyli jedna wywrotka atu takie bzdety!!!!!

 6. 6
  +1
  ~ kierowca
  Piątek, 18.05

  a co z Robotniczą od Brzeskiej do Podgórnej - jeszcze trochę to nie da się tym odcinkiem przejechać nie mówiąc już o przejeździe przez torowisko

 7. 7
  0
  ~ elblążanin
  Piątek, 18.05

  A kiedy ruszy remont ul. Żeglarskiej - makabra, a tyle obiecywano.

 8. 8
  0
  ~ k
  Piątek, 18.05

  A Piechoty??? Masakra!!!!

 9. 9
  +1
  ~ tempo 0
  Piątek, 18.05

  Za mało pracowników ,za mało sprzętu.Praca powinna być wykonywana non stop 24 godziny na dobę.DLACZEGO w innych krajach budują szybko i dobrze.TYLKO w Polsce jak zaczną kopać kopia latami i potem poprawki itd.

 10. 10
  0
  ~ mieszkaniec
  Niedziela, 20.05

  Kiedy będzie naprawiana nawierzchnia ul.Bażyńskiego,po tych dziurach przemieszcza się dużo samochodów podjeżdzających do Przychodni Lekarskiej.Przydałoby się także przewidzieć miejsca parkingowe dla samochodów,ponieważ teraz kierowcy parkują na chodniku.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7286570072174