Sobota, 22.06.2024, Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Sukces uczennicy w Ogólnopolskim Konkursie

07.06.2024, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Sukces uczennicy w Ogólnopolskim Konkursie

Sukces uczennicy Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Ogólnopolskim Konkursie o Bursztynową Igłę dla Młodego Kreatora Mody w Gdańsku.

 

 

Uczennica klasy 2 technik stylista, Wiktoria Lach, zaprezentowała swoją wyjątkową sukienkę na Ogólnopolskim Konkursie o Bursztynową Igłę, zdobywając uznanie oraz wyróżnienie wśród licznej konkurencji.


Projekt Wiktorii Lach wyróżniał się nie tyko śmiałością i kreatywnością, lecz również niezwykłą dbałością o detale. Tematem konkursu był koncept bursztynowej awangardy, a młoda projektantka postanowiła zainspirować się historią mody z okresu Baroku. Wiktoria przeniosła tradycję w wymiar nowoczesności i awangardy. Wykorzystując tkaninę w kwiaty oraz różowy tiul, stworzyła interesujący projekt.


Wykonała mistrzowską pracę, wykonując własnoręcznie druciany stelaż sukienki. Uczennica zdobyła 4 Miejsce spośród 23 wyjątkowych projektów z całej Polski.


Co mówi Wiktoria Lach o udziale w konkursie:


„To dla mnie ogromna satysfakcja móc zaprezentować swoją pracę przed tak wybitnym jury. Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tym wydarzeniu. Niepowtarzalne było znalezienie się wśród tylu wspaniałych projektantów. Ogromną satysfakcję sprawiło mi bycie częścią tego wydarzenia. Już teraz myślę nad uczestnictwem w przyszłym roku, a głowę mam pełną pomysłów, które chętnie zaprezentuje. Dziękuję nauczycielom i moim bliskim za wsparcie i motywację”.


Sukces Wiktorii Lach to także argument potwierdzający trafność powstania ciekawego kierunku kształcenia, jakim jest technik stylista w naszej szkole, który rozwija kreatywność,  wrażliwość estetyczną oraz zdolności projektowania. Nasi absolwenci szykują się do podjęcia wyzwań w świecie mody jako projektanci, styliści, fryzjerzy czy makijażyści.


Udział w Ogólnopolskim Konkursie stanowi inspirację dla wszystkich młodych adeptów sztuki, mody i makijażu, dowodząc, że marzenia można spełnić dzięki determinacji, talentowi i własnej pracy.           

 


                                                                          
                                                                     
                                Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Elblągu
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ uczennica
  Ponad tydzień temu, Niedziela, 09.06

  Szkoda, że ani słowa o praktycznej nauce zawodu, którą realizują w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Elblągu. Jak zwykle szkoła zapomina o tym. Sukcesy tylko szkoły. Nieładnie , to egoizm i pasożytnictwo.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.9199650287628