Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Egzamin ósmoklasisty 2024. Dziś sprawdzian z matematyki (zdjęcia z SP nr 18)

15.05.2024, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Egzamin ósmoklasisty 2024. Dziś sprawdzian z matematyki (zdjęcia z SP nr 18)
Fot. Agnieszka Klatt

Trwa egzamin ósmoklasisty. Dziś, 15 maja młodzież zmierzyła się z matematyką. Jak wyglądały ostatnie chwile przed egzaminem w Szkole Podstawowej nr 18? Zobacz galerię zdjęć. 

 

 


Trzydniowe egzaminy ósmoklasisty rozpoczęły się 14 maja egzaminem z języka polskiego. Dziś, 15 maja uczniowie mierzą się z matematyką, a w czwartek z językiem angielskim. W tym roku egzamin podobnie jak w ostatnich latach przeprowadzany jest na podstawie wymagań egzaminacyjnych (wprowadzono je w związku z pandemią COVID-19), a nie na podstawie wymagań określonych w podstawie programowej. 

 

 

 

W Elblągu do egzaminu podeszło 515 uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Wśród nich również młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 18. Zobacz galerię zdjęć z "osiemnastki".

 

 

 

Wyniki egzaminu ósmoklasisty ogłoszone zostaną 3 lipca. Tego samego dnia swoje wyniki poznają uczniowie oraz zostaną ogłoszone ogólnopolskie wyniki tegorocznego egzaminu ósmoklasisty. Arkusze wykorzystane na tegorocznym egzaminie ósmoklasisty będą publikowane na stronach internetowych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i okręgowych komisji egzaminacyjnych w każdym dniu egzaminu ok. godz. 13.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 ) Fot. Agnieszka Klatt


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ dziennikarz
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 16.05

  Denerwująca już jest ta dwunarodowość. Wojna trwa od dwóch lat i kto wie ile jeszcze potrwa. Jak można udostępniać swój kraj i nie wymagać asymilacji!? Budowanie silnej mniejszości jawna zdrada stanu. Ci nastolatkowie nie zdążą dorosnąć zanim zaczną się wybujałe roszczenia niebiesko-żółtej mniejszości. Aż okaże się, że czerwono-czarnej...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1328480243683