Piątek, 7.10.2022, Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Świadectwa ukończenia szkoły otrzymało 194 uczniów II LO - zobacz fotorelację

04.05.2022, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Świadectwa ukończenia szkoły otrzymało 194 uczniów II LO - zobacz fotorelację
Fot. II LO

Trzy lata nauki w II LO maturzyści mają już za sobą! W miniony piątek 29 kwietnia 2022r wręczone zostały świadectwa ukończenia szkoły 194 uczniom klas trzecich.

Ceremonia ta jakże piękna i podniosła wzbudziła w uczniach, nauczycielach i obecnych na uroczystości rodzicach, wiele emocji. Wszyscy czują , że to koniec pewnego etapu, wspomnienia i budzący się sentyment, ale również lekki niepokój, bo matura tuż tuż.


Świadectwa ukończenia szkoły otrzymało 194 uczniów II LO. W tym aż 165 cenzurek to cenzurki z wyróżnieniem. Dla najlepszych z najlepszych Rada Pedagogiczna przyznaje co roku specjalne odznaczenia. Wręczone zostały dwa medale Złotego Jagiellończyka dla uczennic z najwyższymi średnimi ocen ukończenia szkoły, czyli 6,00. Są to Nikola Grzybowska i Klaudia Parczewska z klasy IIIE.

Wśród specjalnie nagrodzonych uczniów znalazł się Paweł Skorupa, który odznaczony został tytułem Iagelloni Auxillii Manus – czyli pomocnej ręki szkoły. Każdy, kto zna Pawła, wie ile i co zdziałał dla całej społeczności „Jagiellończyka”.

Podczas spotkania przypomniano jak wiele sukeców licealiści mają w olimpiadach, konkursach, rozgrywkach sportowych i w różnych dziedzinach artystycznych. Choć pandemia utrudniała życie szkolne, to jednak nie wpłynęła na ich osiągnięcia i sukcesy.


Cóż, każdy uczeń to osobna opowieść o życiu szkolnym, ale wszystkie zebrane razem, tworzą wspaniałą historię „Jagiellończyka”.
Dziękujemy, że byliście z nami i życzymy 100% na maturze!

 

II LO

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Świadectwa ukończenia szkoły otrzymało 194 uczniów II LO ( zdjęć 20 )
Dodano: 2022-05-04 | Fot. II LO
0

Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Oliwer
  Czwartek, 05.05

  Niektóre te dziewczyny to po ubierane jak na wesele a tyle tapety na sobie jakby mieli po 50 lat i tak w dzisiejszych czasach kończy się szkoły średnie i co dalej ?? Na pośredniak lub do marketu

 2. 2
  +1
  ~ co się czepiasz
  Czwartek, 05.05

  A mnie dziewczyny się podobają, do póki chłopaki się nie malują to jest wszystko w porządku. Młodzi, zdolni ludzie, mają możliwości i mogą wszystko... powodzenia!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1016399860382