Piątek, 9.12.2022, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

SP 11 Elbląg z Europejską Odznaką Jakości Etwinning! 

29.10.2021, 09:49:22 Rozmiar tekstu: A A A
SP 11 Elbląg z Europejską Odznaką Jakości Etwinning! 

To, że elbląska Jedenastka jest pionierem w realizacji projektów międzynarodowej współpracy od dawna było wiadome, a to za sprawą realizowanych w szkole projektów w ramach Erasmus+ i eTwinning. 


Dzięki ciężkiej pracy nauczycieli i uczniów SP 11, szkoła została również doceniona tytułem eTwinning School, a jej nauczycielka została zaproszona na konferencję w Dublinie w maju 2019 roku, w gronie 11 nauczycieli z całej Polski. Następnie, realizacja projektu „eTwinningland” i intensywna praca czwartoklasistek: Natalki, Ali, Gabi i Wiktorii, zaowocowała elitarnym odznaczeniem krajowym czyli Odznaką Jakości dla nauczyciela i uczniów. 


W ostatnich dniach Szkoła otrzymała wiadomość, która podnosi prestiż jej działań o jeszcze jeden poziom wyżej. Otóż, Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu otrzymała Europejską Odznakę Jakości za realizację, w poprzednim roku szkolnym, projektu „Etwinningland”. O taką odznakę się nie wnioskuje, zostaje ona przyznana projektom, których efekty plasują się na bardzo wysokim poziomie. 


Poniżej treść wiadomości: 


Droga Magdalena Szyk-Wojtkiewicz,


Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "eTwinningland". Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.  


W związku z tym, otrzymasz certyfikat, który możesz dołączyć doswojej strony internetowej (stron internetowych) lub wystawić w widocznym miejscu w swojej szkole. Ponadto, Twój projekt zostanie pokazany w specjalnym miejscu na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.


Jeszcze raz gratuluję tego niezwykłego osiągnięcia i mam nadzieję, że spotkamy się na jednej z imprez eTwinning organizowanych w tym roku. 


Serdecznie pozdrawiam,
eTwinning Team” 


Bardzo serdecznie gratuluję uczestniczkom projektu: Gabrysi, Natalce, Wiktorii i Ali z klasy 5B. To ich ciężka praca i udział w każdym działaniu pozwolił na takie osiągnięcie Naszej Jedenastce


Magda Szyk-Wojtkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu. 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0689630508423