Wtorek, 9.03.2021, Imieniny: Franciszka, Katarzyna, Dominik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Komunikat dot. rekrutacji do przedszkoli i I klas szkół podstawowych

25.03.2020, 10:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Komunikat dot. rekrutacji do przedszkoli i I klas szkół podstawowych

Trwa rekrutacja do przedszkoli i I klas szkół podstawowych. Do 19 marca rodzice mieli czas na wypełnienie wniosków drogą elektroniczną. Aktualnie trwa składanie dokumentów w placówkach I wyboru.

W związku z sytuacją nadzwyczajną terminy składania wniosków zostały wydłużone do 27 marca, do godz. 14.00. Przypominamy jednocześnie, że rodzice kandydatów nie muszą osobiście składać dokumentów w wersji papierowej w siedzibie placówki pierwszego wyboru. Istnieje możliwość składania dokumentów drogą elektroniczną za pośrednictwem poczty email. Wystarczy jedynie przesłać skan bądź zdjęcia podpisanych dokumentów.

 

Urząd Miejski w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ dlaczego "on"
  Środa, 25.03

  Pokazujecie tego faceta, jakby miasto i UM, to "on". gdy go widzę, to czekam na komunikat, że olsztyńska firma wybudowała w Elblągu ławeczkę w parku lub na skwerku. Jest zakaz gromadzenia się więcej niż 2 osób i gdy pakujecie go na wizję, to przekracza w wielu domach ten limit i obniża odporność na wirusa. Powstają wtedy multi wirusy.

 2. 2
  +1
  ~ Po co
  Środa, 25.03

  Szkoły nie będzie przez rok a może i dłużej bo z tym wirusem nikt nie poradzi. Chiny, Korea południowa tak bo tam za mordę wzięli wszystkich .

 3. 3
  +2
  ~ 100% elblążanin
  Środa, 25.03

  A jak się ma Centrum Usług Wspólnych w Elblągu..? Zalecana kwarantanna.

 4. 4
  +3
  ~ do ~ 100% elblążanin
  Środa, 25.03

  A nie interesuje ciebie jak szkoły są przygotowane do nauczania zdalnego? Co zrobiono żeby dzieci miały w miarę normalne lekcje. Librus, vulcan był dzisiaj tak przeciążony, że trudno było dzieciom zalogować się, nauczyciele, i owszem robią co mogą, a co zrobił wydział edukacji? Każde moje dziecko pracuje na innym oprogramowaniu, ale na dzienniku powinny być też zalogowani! Jakie narzędzie przez ten czas przygotował urząd? A ty piszesz o jakimś centrum! To w końcu co jest tu ważne ?

 5. 5
  +1
  ~ Ja wiem
  Środa, 25.03

  Urząd przygotował EPED😀 i są zadowoleni...

 6. 6
  +1
  ~ hilary
  Czwartek, 26.03

  po co okazujecie fotke prezydenta, i tak się schował, on i jego świta

 7. 7
  +1
  ~ po czynach ich poznamy
  Czwartek, 26.03

  Tak, teraz to jest egzamin więcławskiej i widać ile jest warta, skoro takim sukcesem zaczyna zdalne nauczanie. Władza ma obowiązek zapewnić uczniowi darmowy dostęp do szybkiego internetu, dostarczyć darmowe urządzenie (komputer) i jednolite oprogramowanie. To samo należy się nauczycielowi. Żerowanie na rodzicach i nauczycielach w tej sytuacji , jasno pokazuje po co członek psl zatrudnił członka psl nazywając go innowatorem a ten popisywał się posiadaniem certyfikatu USA on line na Europę Wschodnią. Nawet zabawiał się z dziećmi "robotami" gdy kandydował na członka psl w parlamencie. Czerepak, więcławska, kozioł zdają egzamin on line. Na koniec i tak zbiorą certyfikaty i nagrody za "sukces" .

 8. 8
  +2
  ~ do~ Ja wiem
  Czwartek, 26.03

  Urząd przygotował EPED no do rekrutacji, której lepiej nie komentować a tam Rekrutacja, stypendia, Dzienniczek - nie działa, informator, CZYLI NIC NIE DZIAŁA!!!! Zresztą mam wątpliwości czy ci którzy zajmują się w urzędzie tym, to potrafią obsłużyć smartphona!

 9. 9
  --1
  ~ do ~ po czynach ich poznamy
  Czwartek, 26.03

  A dlaczego zdają egzamin, i jaki? I kto?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.11217212677