Niedziela, 14.04.2024, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Mikołajkowe spotkanie odbyło się w SP4

06.12.2019, 09:27:20 Rozmiar tekstu: A A A
Mikołajkowe spotkanie odbyło się w SP4

5 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu odbyło się tradycyjne spotkanie mikołajkowe przeznaczone dla społeczności lokalnej.

 

Święty Mikołaj, oprócz worka pełnego niespodzianek, przywiózł ze sobą dużo uśmiechu, który udzielał się wszystkim zgromadzonym. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne i słuchały rodziców. W końcu pokazał nieprzeciętne możliwości na parkiecie i zatańczył m. im. „Macarenę”.  Na zakończenie jego wizyty wszystkie dzieci otrzymały upominki, a w nich – dla każdego coś smacznego!


Wcześniej brygada pomocników Mikołaja zapewniła zgromadzonym moc atrakcji. Dzieci mogły wziąć udział w warsztatach i rozwijać umiejętności manualne, tworząc mikołajowe czapki. Specjalnie dla nich zorganizowany został pokaz zespołu „Destination”. Później, pod czujnym okiem Śnieżynek Mikołaja, każdy mógł przejść przyspieszony kurs nauki fachowego pląsania w myśl zasady: „muzyka w tańcu nie przeszkadza”. Dopełnieniem wieczoru radości i wrażeń była szkolna kawiarenka, która przypadła do gustu nieco starszej młodzieży, czyli rodzicom oraz opiekunom.


Wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić mikołajkowy wieczór w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 4, serdecznie dziękujemy, tradycyjnie zapraszamy za rok i pozdrawiamy mikołajowym zawołaniem: „Ho, hoo, hooo, hoooo!”.

 

 

Informacja i zdjęcia nadesłane  z SP4

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2904160022736