Sobota, 6.03.2021, Imieniny: Róza, Wiktor, Jordan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Uczennice ZSIŚiU zdobyły złoto w ogólnopolskim konkursie fryzjerskim Open Hair Cup

18.10.2017, 10:15:14 Rozmiar tekstu: A A A
Uczennice ZSIŚiU zdobyły złoto w ogólnopolskim konkursie fryzjerskim Open Hair Cup

Otwarty konkurs międzyszkolny Open Hair Cup, to jedno z najważniejszych wydarzeń Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA. Rywalizują w nim uczennice i uczniowie klas fryzjerskich z całej Polski. W tym roku główną nagrodę w konkursie wygrały uczennice z elbląskiego Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług.

Targi URODA to wydarzenie, podczas którego prezentują się setki firm i marek fryzjersko-kosmetycznych z kraju oraz zagranicy. Jest to również miejsce zmagań fryzjerek i fryzjerów z całej Polski. Najlepsi mogą liczyć nie tylko na zaszczytny tytuł mistrza w swojej kategorii, ale również na cenne nagrody. Organizatorzy przygotowali konkursy sprawdzające umiejętności zarówno doświadczonych fryzjerów, jak i dla tych stawiających pierwsze kroki w tym zawodzie. Dla młodych talentów fryzjerstwa przewidziano Otwarty Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup.

W tym roku do udziału w nim zaproszono 9 drużyn szkolnych z całego kraju – wśród nich uczennice kierunków fryzjerskich Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług (ZSIŚiU) w Elblągu. Zespół młodych fryzjerek składał się z trzech osób czeszących: Pauliny Woźniak, Klaudii Padalis, Wiktorii Sałat oraz modelek.

Każdy z fryzjerów podszedł do tematu na swój indywidualny sposób. Prace były bardzo różnorodne i interesujące, co nie ułatwiało wyboru jurorom. Ostatecznie zespół sędziowski przyznał pierwsze miejsce zespołowi ZSIŚiU z Elbląga. Oceniający docenili technikę, profesjonalizm wykonania fryzur i interpretację tematu. Uczennice otrzymały pamiątkowe złote medale, dyplomy, nagrody w postaci kosmetyków oraz vouchery na szkolenia fryzjerskie. To już trzeci raz, kiedy uczniowie ZSIŚiU stają na podium w konkursie Open Hair Cup i drugi raz, kiedy zajmują pierwsze miejsce.


Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Ago
  Środa, 18.10

  Gratulacje dziewczyny i opiekunowie. Grunt to robić coś z pasją, wtedy jak widać są efekty. Rozwijajcie się dalej.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92676711082458