Poniedziałek, 27.05.2024, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Przyrodnicy z SP 4 z wizytą w Gimnazjum nr 8

21.12.2015, 20:48:07 Rozmiar tekstu: A A A
Przyrodnicy z SP 4 z wizytą w Gimnazjum nr 8
fot. nadesłane

We wrześniu 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu została utworzona klasa o profilu przyrodniczym, w której realizowany jest projekt innowacyjny „Aktywnie i mądrze po zdrowie”.  Dzieci uczące się w niej biorą udział w atrakcyjnych zajęciach opartych na metodach praktycznego zdobywania wiedzy, mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań, pasji i odkrywania talentów.

W ramach rozszerzonej działalności przyrodniczej nasza szkoła nawiązała współpracę z Gimnazjum nr 8 w Elblągu. Dzięki uprzejmości nauczycielki chemii pani Alicji Rojek i pod bacznym okiem uczniów 3 klasy Gimnazjum, nasi uczniowie mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych, obserwować i samodzielnie prowadzić ciekawe doświadczenia chemiczne. Pierwsze spotkanie rozpoczęło się od pokazu chemicznego pod tajemniczym tytułem „Jak zrobić pastę dla słonia?”. Następnie dzieci przystąpiły do wytwarzania pachnących, kolorowych mydeł, w których zatapiały przyniesione przez siebie płatki kwiatów, ziarna kawy, pachnące przyprawy. Z wielką niecierpliwością wyczekiwały zastygnięcia masy mydlanej, by wręczyć własne wyroby swoim najbliższym na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.
 

Ewa Barcikowska-Bielska SP 4

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0448069572449