Piątek, 3.04.2020, Imieniny: Maria, Franciszek, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MOTORYZACJA

Weekendowe zmiany w kursowaniu autobusów na czas remontu ul. Płk. Dąbka

22.09.2016, 10:20:33 Rozmiar tekstu: A A A
 Weekendowe zmiany w kursowaniu autobusów na czas remontu ul. Płk. Dąbka
fot. archiwum redakcji
ZKM w Elblągu informuje, że w związku z zaplanowaną odnową nawierzchni zachodniej jezdni ul. płk. S. Dąbka i zmianą organizacji ruchu, od 23 września (piątek) od godz. 18:00 do 26 września (poniedziałek) do godz. 4:00 w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany.
 
Autobusy linii nr 8, 9, 11, 16, 18 i 31 w kierunku skrzyżowania 12 Lutego - Nowowiejska, na odcinku od skrzyżowania Odrodzenia - Dąbka do skrzyżowania Dąbka-Pionierska nie będą zatrzymywały się na wyłączonych z ruchu przystankach.
 
Tymczasowe przystanki na tym kierunku zostaną ustawione przy al. Odrodzenia, przed skrzyżowaniem z ul. Dąbka oraz przy ul. Dąbka, za skrzyżowaniem z ul. Pionierską.
 
Autobusy linii nr 7, 12 w obu kierunkach, na odcinku od skrzyżowania Robotnicza - Pionierska do skrzyżowania Dąbka - Piłsudskiego będą kursowały objazdem przez ul. Pionierską i Dąbka. Autobusy tych linii (w kierunku dworca i ul. Warszawskiej) będą zatrzymywały się na przystanku dla linii nr 30, usytuowanym  przy al. Piłsudskiego przed skrzyżowaniem z ul. Wiślicką.
 
Autobusy linii nr 14 w obu kierunkach, na odcinku od skrzyżowania Brzeska – Robotnicza do skrzyżowania Dąbka – Piłsudskiego, będą kursowały objazdem przez ul. Robotniczą, Pionierską i Dąbka.


 
Michał Górecki
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.