Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

W teatrze nie ma nudy! Podsumowanie Ferii

29.01.2024, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
W teatrze nie ma nudy! Podsumowanie Ferii
fot. nadesłane

Miniony tydzień upłynął pod znakiem ”Zimowych spotkań teatralnych”, czyli warsztatów organizowanych w okresie ferii. Gościliśmy 2 grupy uczestników – poniżej 16 roku życia i powyżej. Zaskoczyło nas tak wielkie zainteresowanie zajęciami, dlatego już dziś myślimy o wyjściu naprzeciw Waszym oczekiwaniom i stworzeniu całorocznych grup warsztatowych dla osób dorosłych. Koniecznie obserwujcie nasze media, aby nie przegapić informacji.

 

Jesteśmy naprawdę wzruszeni Waszą miłością do Teatru. W ciągu tygodniowych spotkań, uczestnicy poznali kulisy teatru oraz to, czym jest praca aktora. Szlifowali swoje umiejętności, a także pracowali nad ekspresją ciała i głosu. Każdy dzień był wielkim i wymagającym wyzwaniem oraz okazją do odkrywania własnych możliwości artystycznych. To było wyjątkowe doświadczenie, pełne kreatywności i odkryć. Całość zwieńczona została pokazami, które odbyły się ostatniego dnia warsztatów. Spektakle z udziałem uczestników przygotowane przez prowadzącego – aktora Krzysztofa Żabkę, przyciągnęły wielu widzów, wśród których znaleźli się nie tylko rodzina i znajomi początkujących aktorów, ale również przedstawiciele mediów, aktorzy, kadra oraz dyrektor Teatru.

 


Dziękujemy uczestnikom za ich wielką pasję, zaangażowanie i otwartość na nowe doświadczenia. Prowadzącemu dziękujemy za inspirujące działania, kreatywność i umiejętność odkrywania potencjału uczestników. Jesteśmy z was ogromnie dumni!

 


Do zobaczenia na kolejnych Spotkaniach!

 

 

Jolanta Nidzgorska,
sekretarz literacki, Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2942450046539