Środa, 30.09.2020, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

27 marca to święto wszystkich pracowników Teatru!

27.03.2020, 16:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
27 marca to święto wszystkich pracowników Teatru!
W Elblągu Międzynarodowy Dzień Teatru obchodzony był uroczyście - premierą i wręczaniem statuetek Aleksandra. Zamknięcie teatrów w całej Polsce przerwało tę tradycję. Jednak brak Gali nie oznacza, że zapominamy o zespole, który od ostatniego Dnia Teatru zaprezentował cztery premiery ("Kaczmarski - 4 pory niepokoju", "Cabaret", "Czarownice z Salem" oraz "Adonis ma gościa"). 27 marca to święto wszystkich pracowników Teatru, dlatego zachęcamy, aby w komentarzu złożyć im życzenia i okazać wsparcie w tym szczególnie trudnych okresie.
 
- Oczywiście , że chodzę do Teatru w Elblągu. Uwielbiam "Szalone nożyczki”. Podczas tego spektaklu jest wspaniały kontakt z publicznością. Życzę kolejnych wyzwań, niesamowitych kreacji aktorskich, a przede wszystkim zdrowia, abyśmy już niebawem mogli się spotkać, w naszym wspaniałym Teatrze - mówi Marta Babij.
 
- Dwa razy byłem na spektaklu "Kaczmarski - 4 pory niepokoju". Bardzo mi się podobał - stwierdził Krzysztof Nowacki. - Życzę, żeby wszystko szybko wróciło do normy. A Teatrowi dalej podążania tak obraną drogą. Spektakl "Kaczmarski - 4 pory niepokoju" to było dla mnie wydarzenie, którego nie mogłem ominąć i nie zawiodłem się.

 - Jestem stałym i wiernym widzem naszego teatru. Wraz z moją rodziną staramy się od wielu lat nie opuszczać żadnego spektaklu czekając z niecierpliwością na kolejne premiery. Wieczory w teatrze są ważnym i uroczystym wydarzeniem w naszej rodzinie. Zdecydowanie duże wrażenie zrobił na mnie "Cabaret". Po obejrzeniu "Skrzypka na dachu" wydawało mi się, że z uwagi na oprawę muzyczną i wykonanie długo będzie to spektakl, który trudno będzie przebić w moich oczach. Jednak "Cabaret" pod każdym względem mnie zachwycił i przeniósł w inną rzeczywistość na czas przedstawienia i kilka godzi po nim. W tym trudnym czasie życzę aktorom i pracownikom elbląskiego teatru siły, wytrwałości i sprostaniu wymaganiom rzeczywistego scenariusza, który aktualnie pisze dla nas wszystkich życie. W tych dniach wszyscy musimy wykazać się odpowiedzialnością, ale też wrażliwością, solidarnością i życzliwością. Wierzę i życzę, żeby liczni widzowie i opiekunowie elbląskiej sceny pozwolili przetrwać naszemu teatrowi i nie zostawili naszych aktorów bez pomocy w tym ciężkim czasie - zaznaczył  Marek Osik.
 
- Wspólnie z żoną lubimy elbląski teatr i kilka razy w roku z przyjemnością jesteśmy jego widzami. W ubiegłym roku największe wrażenie zrobił na mnie spektakl "Cabaret". Spektakl z dużym rozmachem i wspaniałą grą aktorską. Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru życzę dyrekcji, aktorom i wszystkim pracownikom elbląskiego Teatru zawodowej satysfakcji i by zawsze sala wypełniona była do ostatniego miejsca. Mam kupione bilety na tegoroczną Wiosnę Teatralną, którą z wielką przyjemnością w tym roku zobaczymy może jesienią. Życzę samych sukcesów w Elblągu i nie tylko - dodał  Krzysztof Konert.
 
- Z okazji 59. Międzynarodowego Dnia Teatru składam życzenia całemu Zespołowi Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu i wszystkim ludziom teatru. Najlepsze życzenia wszystkim, dla których scena jest miejscem niezwykłym. Wspaniałych spektakli, nadkompletu widzów, wielu nowych pomysłów i wszystkiego, co najlepsze. Niech uznanie, okazywane Państwu w związku z Państwa świętem, otwiera przed elbląskimi scenami nowe horyzonty - stwierdził Rafał Traks.
 
Cała redakcja info.elblag.pl oraz Wydawca dołączają się do tych życzeń. Mamy nadzieję, że zarówno zespół artystyczny, jak i techniczny wiedzą, jak wiele dobrego robią dla widzów. Dzięki Waszej ciężkiej pracy Elbląg może poszczycić się Teatrem, który w repertuarze zawiera nie tylko spektakle dramatyczne czy komedie, ale także musicale. Ta różnorodność sprawia, że każdy elblążanin znajduje u Sewruka coś dla siebie.
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Maria Brejdak
  Piątek, 27.03

  Za niezapomniane emocje, wrażenia estetyczne i zachęcanie widza do myślenia bardzo dziękuję. Czekałam na kolejną premierę i żałuję, że jeszcze muszę poczekać. Wszystkim aktorom i pracownikom naszego teatru życzę zdrowia i pogody ducha. Do zobaczenia. Oby jak najszybciej

 2. 2
  +6
  ~ Krzysztof S.
  Piątek, 27.03

  Dziękujemy za wszystko, i z niecierpliwością czekamy na więcej. Wszystkiego najlepszego.

 3. 3
  +4
  ~ Fanka
  Sobota, 28.03

  Wszystkim aktorom i pracownikom teatru życzę wszystkiego dobrego.Kocham nasz teatr elbląski. Dziękuję, że jesteście. Dziękuję za wszystkie emocje jakie przekazujecie nam poprzez wystawiane sztuki teatralne.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.