Niedziela, 9.08.2020, Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

Trwa nabór do nowej edycji kursu „Mój warsztat teatralny”

14.06.2019, 09:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Trwa nabór do nowej edycji kursu „Mój warsztat teatralny”
Już od października rozpocznie się kolejna edycja Kursu Doskonalącego „MÓJ WARSZTAT TEATRALNY”. Organizatorami Kursu są: Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu.
 
Kursy realizowane są przez Teatr Sewruka już od ponad 10 lat i ukończyło je już blisko 200 osób. Każdy kurs adresowany jest do nauczycieli wszystkich szczebli edukacji szkolnej, wychowawców klas i świetlic szkolnych, środowiskowych i socjoterapeutycznych, pedagogów szkolnych i bibliotekarzy, osób prowadzących koła recytatorskie i grupy teatralne, instruktorów domów kultury i studentów kierunków pedagogicznych.
 
W programie tegorocznej edycji realizowane będą takie tematy jak: ABC teatru, teatr plastyczny, pantomima i teatr ruchu, głos – podstawowe narzędzie pracy scenicznej, drama jako metoda aktywnej pracy z uczniem, interpretacja tekstu , charakteryzacja, scenografia i elementarne zadania aktorskie.
 
Kurs rozpocznie się w październiku 2019 r .
 
Zajęcia prowadzone będą w soboty i niedziele na Małej lub Dużej Scenie Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, ul. Teatralna 11.
 
Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie Teatru: www.teatr.elblag.pl w zakładce Ośrodek Kultury Teatralnej pn. ,, Kurs doskonalący dla nauczycieli’’oraz na stronie www.wmodn.elblag.pl.
 
Zgłoszenia przyjmowane są do końca września.
 
Informacji udziela Ośrodek Kultury Teatralnej w godz. 9:00 – 13:00: tel.(55) 641 97 00 wew. 284 lub 550, kom. 693 123 026 , Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, ul. Teatralna 11.
 
 
Teatr im. Aleksandra Sewruka

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Wystarczy
  Piątek, 14.06

  Kiedy skonczy sie powielanie nazw chodzi o teatr w Elblągu . Sewruka . Mianowicie byl teatr J aracza olsztun zabral teraz jest S ewruka tez jest taki w olsztynie. Nie dosyć tego rzadamy zmiany nazwy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.