Sobota, 4.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Malwina, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

Zmiany w repertuarze 18. Elbląskiej Wiosny Teatralnej. Spektakle “Rodziny Addamsów” zostały odwołane

13.03.2019, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zmiany w repertuarze 18. Elbląskiej Wiosny Teatralnej. Spektakle “Rodziny Addamsów” zostały odwołane

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu informuje, że zaplanowane spektakle “Rodziny Addamsów”, Teatru Muzycznego z Poznania, które miały odbyć się w ramach 18. Elbląskiej Wiosny Teatralnej, z przyczyn organizacyjnych, zostały odwołane.
 

Osoby, które zakupiły bilety na powyższy spektakl drogą online dostaną zwrot pieniędzy bezpośrednio na konto, natomiast Widzowie, którzy zakupili bilety w kasie Teatru, proszeni są o zgłoszenie się z nimi bezpośrednio do kasy, gdzie na miejscu będzie można uzyskać zwrot pieniędzy.
 

Za zaistniałe zmiany serdecznie przepraszamy.

 

Teatr im. Aleksandra Sewruka

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Nie tak
  Środa, 13.03

  Dlaczego Elbląska wiosna teatralna odbywa się w tym samym czasie co w olsztynie. Tak samo elbląski teatr nie ma samodzielnej nazwy teatru tylko ta sama co w olsztynie. Dobrze że olsztyniaki nie mają nic do powiedzenia w naszym domu.

 2. 2
  0
  ~ Fan Gargamela
  Środa, 13.03

  he he he a taki miał być sukces?! Więcej pokory!

 3. 3
  +4
  ~ BEZ SCIEM proszę
  Środa, 13.03

  @ Nie tak. Teatr im. Aleksandra Sewruka jest samodzielną jednostką i nie ma nic wspólnego z olsztyńskim Teatrem im. Stefana Jaracza. Wprawdzie po wojnie elblaski teatr był wspólnym przedsięwzięciem olsztynsko - elblaskim ale od 1975 elbląska scena przestała istnieć na rzecz Teatru Dramatycznego w Elblągu. Od 2007 teatr przyjął swojego patrona A. Sewruka. Oba teatry posiadają własną osobowość prawną, durekcje i zespoły aktorskie a także osobowość prawną. Polityka repertuarowa jednego nie ma nic wspólnego z drugim. Jeśli chodzi o wiosnę teatralną, pierwszy był teatr w Elblągu. Przegląd teatrów z całego kraju wprowadził w latach 90 Stanisław Tym, pełniący wówczas funkcję dyrektora Teatru Dramatycznego. Z kolei olsztyńska specjalność to Demo ludy czyli przegląd teatrów z państw Europy byłego bloku wschodniego. Czasami teatr w Elblągu występuje gościnnie na deskach Jaracza, np. oklaskiwano tu Skrzypka na dachu. Ale mówienie, że nazwa czy cokolwiek innego jest tym samym w obu przypadkach jest po prostu gloszeniem nieprawdy.

 4. 4
  +4
  ~ kiki
  Środa, 13.03

  Co to się dzieje, odwołanie za odwołaniem?

 5. 5
  --6
  ~ Anna L.
  Środa, 13.03

  W Elblągu nic nie potrafią dobrze zorganizować. W elbląskim teatrze same "odgrzewane kotlety". Prowincja.

 6. 6
  --1
  ~ m
  Środa, 13.03

  Przypuszczam, że brak chętnych. Sama uwielbiam chodzić do teatru - nasz jest na wysokim poziomie. Kupiłam też bilety w ramach Wiosny Teatralnej - ale Rodzina Addamsów, już z samego tytułu mnie nie przekonała. Myślę, że nawet jesli przedstawienie byłby rzeczywiście ciekawe, to jednak tytuł nie zachęcał....

 7. 7
  --1
  ~ Tylko w tym roku takie niewypały z elbląskim teatrem
  Środa, 13.03

  Odwołali też "Czarwonice z Salem" a to miał wystawiać elbląski teatr. Rzecznik nie uważa, że oprócz info o odwołaniu powinny być obszerniejsze wyjaśnienia w ramach przeprosin i wytłumaczenia co się dzieje

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.