Poniedziałek, 1.06.2020, Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

520 biletów sprzedanych w pół godziny. Za nami akcja "Bilet do teatru za 250 groszy"

12.05.2015, 16:35:12 Rozmiar tekstu: A A A
520 biletów sprzedanych w pół godziny. Za nami akcja "Bilet do teatru za 250 groszy"
Fot. Adrian Sajko

W ramach obchodów jubileusz „250 lecia teatru publicznego w Polsce” 23 maja odbędą się w Teatrach całej Polski spektakle, na które bilety kosztują 250 groszy. Dziś, 12 maja w elbląskim teatrze rozpoczęła się sprzedaż biletów na spektakl pt. „W 80 dni dookoła świata”.

W dniu 23 maja obchodzony będzie po raz pierwszy będzie w Polsce, Dzień Teatru Publicznego, który został ustanowiony z okazji 250. rocznicy powołania pierwszego zawodowego i publicznego teatru polskiego. Z tej okazji Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elbląga prowadził dziś, 12 maja sprzedaż biletów po 250 groszy na spektakl „W 80 dni dookoła świata” w reżyserii Konrada Szachnowskiego.Spodziewaliśmy się dużej liczby chętnych na zakup biletów. Wśród wielu ogólnopolskich propozycji,  nasz spektakl jest jedyną premierą w ramach w tej akcji. Myślę, że dość atrakcyjną, jest to adaptacja powieści Julesa Verne'a „W 80 dni dookoła świata”. Wcześniejsze informacje medialne i duża promocja, sprawiły iż można było spodziewać się dużej ilości widzów przed kasą

– przyznała Hanna Motyka, z elbląskiego Teatru im. Aleksandra Sewruka.

Sprzedaż rozpoczęła się od godziny 10:00. W ciągu kilkunastu minut zostały sprzedane wszystkie bilety, w sumie 520 szt.. Regulamin akcji zakładał, że jedna osoba może kupić maksymalnie pięć biletów i tylko w kasie. Nie prowadzono żadnej rezerwacji ani sprzedaży większej ilości biletów.

- Wszystkie spektakle w ramach projektu "Bilet do teatru za 250 groszy" odbędą się 23 maja. Jesteśmy teatrem, który w sobotę 23 maja  o godzinie 12.00 rozpoczyna całą akcję. – dodaje H.Motyka.

 Spektakl „W 80 dni dookoła świata” w tym dniu będzie dostępny dla osób niedosłyszących i niesłyszących. Po raz pierwszy  Teatr im.Aleksandra Sewruka zaprezentuje wersję spektaklu w języku migowym. Naprzeciwko tłumaczki języka migowego, na widowni będzie wydzielony specjalny sektor dla osób niedosłyszących i niesłyszących.

Ines Kuraś

Oceń tekst:

Ocen: 6

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 ) Fot. Adrian Sajko


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ Czas na zmiany
  Wtorek, 12.05

  Jak zawsze wiadomości o różnych takich akcjach można dowiedzieć się już po takie są nasze elbląskie media gratulacje dla nich.

 2. 2
  +2
  ~ zgrywus
  Wtorek, 12.05

  Paru nauczycieli w kolejce i juz PO biletach!;) Kilkanaście klas ma lekcje z głowy;)

 3. 3
  +4
  ~ iza
  Środa, 13.05

  szkoda że nie było artykułu który by nas poinformował o takiej akcji ZAWSZE DOWIADUJĘ SIĘ ŻE COŚ BYŁO MEDIA W ELBLĄGU SĄ DO DUPY

 4. 4
  +5
  ~ niezadowolona
  Środa, 13.05

  Nawet nie wiedziałam, że będzie taka akcja. Media spały niestety

 5. 5
  --6
  ~ iiiiiiiiiiiiiiiii
  Środa, 13.05

  Teraz widzimy jak to dalej trwa -przykład bilety na spektakl.I dlatego POra POgonić najpierw B.K. Potem wziąśc się za cał PO i PSL.

 6. 6
  +4
  ~ we135
  Środa, 13.05

  Podziękuj nauczycielowi, buraku, że pójdzie z Twoim dzieckiem do teatru. Pewnie sam nie chodzisz.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.