Przejażdżka kołem widokowym ponownie będzie jedną z atrakcji Dni Elbląga. Czy diabelski młyn powinien zostać w naszym mieście na stałe? 69 proc. uczestników ankiety INFO uważa, że tak.
Głosowanie trwało od 19 do 22 czerwca. Wzięły w nim udział 412 osób.
Większość, 69 proc. (285 głosów), uważa, że koło widokowe powinno zostać w Elblągu na stałe. Przeciwnego zdania jest 25 proc. uczestników ankiety (102 głosy), natomiast 6 proc. (25 głosów) nie ma zdania.










Widzicie, że większość jest niedorozwinięta?