Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Festiwal Roślin już w ten weekend - wygraj książkę

29.02.2024, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Festiwal Roślin już w ten weekend - wygraj książkę

Festiwal Roślin – wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zielonych dekoracji, odbędzie się w dniach 2-3 marca w Hali Sportowo-Widowiskowej. To kolejna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach w Elblągu.Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego... nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza.Co sezon zmieniamy wzory doniczek, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie naszą bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.Pamiętajcie, że nieustannie odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała na nas istotnie. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć.

 Dlaczego warto do nas przyjść?

- Rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników.

- Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.

- Ceny już od 5zł.

- Małe i duże rośliny oraz doniczki.

- Ponadto wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.

- Ogromny wybór.

- Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników do nas jest bez zbędnych pośredników.Gdzie?
Hala Widowiskowo-Sportowa, al. Grunwaldzka 135
82-300 Elbląg


Kiedy?

2 marca (sobota) - 8:00-20:00

3 marca (niedziela) - 10:00-18:00
 


Akceptowane płatności:

- karta,

- gotówka,

- BLIK.Wstęp bezpłatny
 


Link do wydarzenia

 

 

Konkurs:


Jeśli chcesz wygrać jedną z pięciu książek wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule wpisz "Festiwal Roślin". Zgłoszenia przyjmujemy do 1.03., do godziny 12:00. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą e-mailową lub telefoniczną 01.03., po godz. 12.00. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.
 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.45625495910645