Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Mitch & Mitch zagrają w Elblągu! - wygraj bilety

31.01.2024, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mitch & Mitch zagrają w Elblągu! - wygraj bilety

MItch & Mitch - miłość do muzyki! Po pięknej płycie nagranej ze Zbigniewem Wodeckim grupa Mitch & Mitch zabrała się za muzykę wielkiego Ennio Morricone. W środę 14 lutego w Bibliotece Elbląskiej efekty przedstawią koncertowo. Będzie miłość!


 
W Elblągu gościliśmy tę grupę poprzednio 12 lat temu w klubie Mjazzga i było to spotkanie fenomenalne. Od tego czasu wiele wydarzyło się w muzycznym życiu Mitch'ów, ale najbardziej zapamiętana była pewnie płyta "1976: A Space Oddysey" nagrana z nieodżałowanym Zbigniewem Wodeckim, za którą otrzymali m.in dwie nagrody Fryderyka (Album Roku POP i Utwór Roku za "Rzuć to wszystko co złe" w roku 2016) czy "Mateusza" - nagrodę muzyczną Programu Trzeciego PR.


Mitch & Mitch dwa lata po wydaniu "Frisco Moods" EP, cztery lata po brazylijskiej przygodzie z Kassinem i sześć lat po wspomnianej, obsypanej nagrodami płycie ze Zbigniewem Wodeckim, zabrali się za kompozycje Ennio Morricone. Dzięki inicjatywie Drugiego Programu Polskiego Radia udało się projekt zawiązać, a dzięki inicjatywie Jazzboy Records – utrwalić na płycie.


Na jej repertuar złożyły się utwory z easy listeningowo/bossa novowego okresu twórczości Morricone (1969-1971), co znających dotychczasową podróż artystyczną Mitch & Mitch nie powinno specjalnie zaskakiwać.


Mitch & Mitch w tym wydaniu występują jako MITCH & MITCH con il loro Gruppo Etereofonico w składzie:


Anna Baranetti – corno francese


Anna Brachacci – basso


Maddalena Gae'Gizza – vocale, flauto traverso


Maddalena K. Penqala – vibrafono, campanelli, strumenti a percussione


Margherita Sarbacchi – mellotron, clavicembalo, pianoforte


Mitch a.k.a. Michele – chitarra elettrica


Mitch a.k.a. Michele – batteria


 
Elbląski koncert przypadający akurat w popularne "Walentynki" może być świetną okazją na miłosną podróż z kimś bliskim lub samotną - ważne, że z miłością do muzyki.


14 lutego 2024 | Biblioteka Elbląska (Sala Św. Ducha)


Miejsca siedzące nienumerowane.


Dostępne tutaj: Bilety


Organizatorem koncertu jest grupa Mitch & Mitch wraz ze Stowarzyszeniem Kulturalnym Co Jest?, firmą W Moich Oczach oraz Biblioteką Elbląską.

 

 
Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest?

 

Konkurs:

 

Jeśli chcesz wygrać jedno podwójne zaproszenie wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule wpisz "Mitch & Mitch". Zgłoszenia przyjmujemy do 05.02., do godziny 15:00. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą e-mailową lub telefoniczną 05.02., po godz. 15.00. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.8401479721069