Poniedziałek, 22.07.2024, Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Na to niezwykłe show czekaliśmy 3 lata. Gala Taneczna Cadmans już jutro - wygraj bilety

16.06.2023, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Na to niezwykłe show czekaliśmy 3 lata. Gala Taneczna Cadmans już jutro - wygraj bilety

Przed nami Gala Taneczna Cadmans. 21 czerwca na deskach elbląskiego teatru zaprezentuje się blisko dwustu tancerzy, soliści, duety i zespoły z Centrum Tańca Cadmans. Na to niezwykłe show czekaliśmy trzy lata.

 

 

Wracamy po przerwie spowodowanej pandemią. Wszyscy już czekaliśmy na to wydarzenie. To będzie wspaniały finał sezonu. Ogromne emocje dla naszych tancerzy i ich bliskich, którzy zasiądą na widowni. Tym bardziej, że mamy wielu nowych tancerzy, którzy do tej pory nie mieli okazji pokazać się podczas Gali Cadmans. Dla naszej szkoły będzie to też nowe otwarcie po zamknięciu

 

- mówi Aneta Orłowska, właścicielka Centrum Tańca Cadmans.

 

 

- Trenuję cheerleading drugi rok, ale po raz pierwszy wystąpię na Gali. Cieszę się, że będziemy mogły pokazać te układy, z którymi prezentowałyśmy się na zawodach. Przygotowujemy również jeden nowy układ - mówi Wiktoria, z młodszej grupy cheerleaderek.

 

 

Gala będzie podsumowaniem całorocznej pracy dzieci, młodzieży, a także dorosłych, którzy na co dzień trenują w elbląskiej szkole tańca. Podczas wydarzenia zatańczą oni układy, które prezentowali podczas zawodów w tym sezonie, a także nowe choreografie przygotowane specjalnie na ten dzień.

 

 

Gala to dla nas najważniejsze wydarzenie, wieńczące cały sezon. Ten sezon był dla nas dosyć ciężki. Tak naprawdę wszystkie grupy zaczynały od początku, większość naszych dziewczynek nie trenowała wcześniej cheerleadingu. Mam jednak nadzieję, że wprowadziliśmy je w ten świat cheerleadingu i zostaną w nim na dłużej, a swoją nową pasję zaprezentują 21 czerwca na scenie elbląskiego teatru. To będzie już czysta przyjemność, zabawa i sama radość wystąpić przed publicznością, którą się zna. Dziewczyny bardzo czekają na to wydarzenie

- mówi Julia Stelmach, trenerka grup cheerleaders.

 

 

Show będzie trwało dwie godziny. Na scenie zaprezentuje się blisko 200 tancerzy - soliści, duety i formacje. Zatańczą układy w różnych stylach m.in. cheerleading, dance hall, modern, gimnastyka artystyczna czy latino solo.

 

 

Na scenie zobaczymy wszystkich naszych tanecerzy, od 3 latków, po osoby dorosłe. Nowością będzie m.in. samba brazylijska, a także utworzony całkiem niedawno, przez mamy naszych cheerleaderek zespół - Cheerleaders Mama. W programie nie zabraknie również występów gwiazd. Na razie jednak to niech będzie to niespodzianką dla naszej widowni -

- dodaje Aneta Orłowska.

 

 

Gala Taneczna Cadmans odbędzie się 21 czerwca (środa) w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu (początek o godz. 18).

 

 

NJ

 

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule wpisz "Gala Cadmans". Zgłoszenia przyjmujemy do 21.06., do godziny 10:00. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomiona drogą telefoniczną lub telefoniczną 21.06., po godz. 10.00. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Gala Taneczna. Cadmans ( zdjęć 32 )
Dodano: 2023-06-09 | Fot. Agnieszka Klatt
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5107159614563