Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Wygraj karnet na zajęcia w Promyku!

14.09.2022, 11:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Wygraj karnet na zajęcia w Promyku!
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu

Wraz z jesienną kapryśną pogodą i coraz dłuższymi wieczorami potrzebujemy dodatkowej aktywności. A taniec jest tą aktywnością, która oprócz kształtowania sylwetki i podnoszenia kondycji fizycznej, dostarcza przyjemności i umiejętności przydatnych w życiu towarzyskim. W Centrum Tańca „Promyk” każdy znajdzie coś dla siebie. Dla Czytelniczek info.elblag.pl mamy do wygrania dwa karnety.


 

Centrum Tańca Promyk to nowoczesne, otwarte dla każdego kochającego taniec, fitness i sport miejsce. Naszym kursantom oferujemy komfortowe warunki do nauki, w tym przestronną salę do ćwiczeń z parkietem na podłodze i lustrami na ścianach. Uczestnicy treningów mogą korzystać z wygodnej szatni, gdzie bez trudu przygotują się do zajęć. Do dyspozycji gości oddaliśmy także poczekalnię, by wygodnie zrelaksować się przed treningiem.

 


Dla nas taniec to pasja, a nie obowiązek. Dlatego organizowane przez nas kursy mają przede wszystkim bawić, pozwalać na rozwijanie swoich umiejętności, a także na relaks, jaki odczuwa każdy po dobrej dawce aktywności fizycznej. Chcemy się bawić tańcem, ruchem i tworzyć z naszymi kursantami wyjątkową grupę o podobnych zamiłowaniach!


Wszystkie zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach, co znacznie ułatwia naukę i pozwala wytworzyć wyjątkową więź pomiędzy kursantami i trenerami tańca. Jesteśmy otwarci na wszystkie Wasze potrzeby i prowadzimy kursy dla osób całkowicie nowych w tej dziedzinie, jak i zaawansowanych. Z przyjemnością zapraszamy do nas dziecięcych tancerzy oraz osoby dorosłe.

 


Dla Czytelniczek info.elblag.pl mamy do wygrania dwa karnety na cztery wejścia. Zajęcia do wyboru:
•    Lady Latino - wtorki i czwartki 17.30 - 18.30 – (CSE Światowid w Elblągu)
•    Stay fit - poniedziałki i środy - 18.30 - 19.30 – (Centrum Tańca Promyk)
•    Pilates - czwartki - 18.30 - 19:30 – (Centrum Tańca Promyk)

 

Więcej informacji: Centrum Tańca "Promyk", ul. Browarna 80 | 82-300 Elbląg tel./fax: 55 611 01 30/40 | promyk@swiatowid.elblag.pl | www.promyk.elblag.pl | www.jantar.elblag.pl

 

Centrum Tańca Promyk

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jeden z dwóch karnetów na cztery wejścia na zajęcia do wyboru (Lady Latino, Stay fit, Pilates) wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko. W tytule wpisz zajęcia, na które chcesz wygrać karnet (Lady Latino,  Stay fit lub Pilates) Zgłoszenia przyjmujemy do 16.09., do godziny 15:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą telefoniczną. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2139580249786