Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Pomnik przyrody - szukamy nazwy

02.03.2022, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pomnik przyrody - szukamy nazwy
Fot. Urząd Miejski w Elblągu 

Prezydent Elbląga zaprasza miłośników przyrody do udziału w internetowym konkursie na nazwę pomnika przyrody.Konkurs dotyczy nadania nazwy przyszłemu pomnikowi przyrody. Dąb szypułkowy, o którym mowa rośnie przy ul. Fabrycznej, ma piękną rozłożystą koronę i znajduje się w bardzo dobrej kondycji.

 

Celem Konkursu jest nadanie nazwy przyszłemu pomnikowi przyrody, popularyzacja, podnoszenie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności za przyrodę wśród mieszkańców Elbląga. Każdy mieszkaniec może przysłać swoją propozycję nazwy na adres dos@umelblag.pl w terminie od 1 do 9 marca 2022 roku. Dla zwycięzcy przewidziane są nagrody rzeczowe.

 

Po akceptacji pomnika przyrody, przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, wybrana nazwa zostanie nadana Uchwałą Rady Miasta Elbląg.

 

Urząd Miejski w Elblągu

 


Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Np.
  Środa, 02.03

  Wroblson

 2. 2
  +3
  ~ za 30k miesięcznie
  Środa, 02.03

  No, jeżeli "prezydent" ogłasza i zaprasza, to nie wypada wziąć udziału. Ten gostek zna się na wszystkim i wszystko firmuje tak jak by w UM nie było już nikogo poza nim , Antkiem i Nowakiem. Pokażcie inne miasto w Polsce gdzie szef samorządu zajmuje się wszystkim czyli niczym. To taki dziecięcy pęd do "ja". Idzie wiosna, więc wniosek do RM albo departamentu środowiska - kupcie mu ogrodniczki do kolan i ze śliniakiem. Może taczkę też. Aha, zapomniałem w tym tygodniu podziękować "prezydentowi", że zgodził się bym zrobił kupę.

 3. 3
  +2
  ~ 1125.
  Środa, 02.03

  Słupex ,ku przestrodze kto nas doprowadził na dno ekonomiczne,społeczne i wszystkie patologie zgotował .

 4. 4
  +6
  ~ Klon
  Środa, 02.03

  Tak poważnie to "WITOLD" byłoby godnym imieniem dla tego dębu, o ile prezydent wyrazi zgodę na użyczenie tego tak dumnego i godnego imienia.

 5. 5
  0
  ~ polak
  Środa, 02.03

  sa starsze dęby w Elblągu a ten to roślinka

 6. 6
  +2
  ~ W samo sedno
  Środa, 02.03

  Dąb Wróbel.

 7. 7
  +5
  ~ Zofia
  Środa, 02.03

  Ja już dawno chciałam zaproponować żeby to drzewo nazwać Dąb Witolda Wróblewskiego bo Pan Prezydent to chłop jak dąb. A jak ładnie będzie wyglądał podczas przecinania wstęgi na dębie. Nikt tak tego nie robi jak on. Jeśli nawet jest to kosz na odpadki albo jakiś pomnik z jakimś Piłsudskim, pan Wróblewski dodaje tej wstędze powagi i godności. Głosujmy na dąb Witolda!!!

 8. 8
  +7
  ~ godne imię :):):)
  Środa, 02.03

  ~Klon i w samo sedno -Także jestem "za" gdyż już widzę te milusińskie pieski olewające "Witusia". Może nawet jakiś elektorat opróżni swoje zbiorniki pod nim. Jednak obawiam się, że dąb, gdy się dowie o nazwie , to może uschnąć. Ratuszowy Wróblewski już zdobywa poparcie u działkowców. Kampania trwa a pieski szukają słupów by podnieść na nie nogę.

 9. 9
  +6
  ~ Marysia
  Środa, 02.03

  Zosiu, i podobno żołędzie ma. Szypułkowe.

 10. 10
  0
  ~ Sde
  Środa, 02.03

  Putin

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2185029983521