Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Po tych miesiącach siedzenia w domu... dzieciom się to po prostu należy!- wygraj bilety

25.05.2021, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Po tych miesiącach siedzenia w domu... dzieciom się to po prostu należy!- wygraj bilety
Zdjęcie stanowi ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

Wyjście do Teatru, do świata magii, kolorowych kostiumów i niezwykłych postaci. W ten weekend Wasze pociechy będą mogły poznać bliżej Adonisa (papugę) i Węgla (wronę).


To prawda, że Dzieci, które mają kontakt z teatrem są zazwyczaj spokojniejsze, bardziej cierpliwe oraz lepiej rozumieją niektóre sytuacje społeczne i rodzinne. Teatr pobudza wyobraźnię, rozwija kreatywność i najczęściej uczy! W ten weekend gramy spektakl dla nieco młodszej widowni. Zapraszamy!


Adonis ma wszystko. Posiłki podstawiane pod nos. Publiczność, która po każdym koncercie bije mu brawo. Pachnące kąpiele. Drogie zabawki. I służbę od spełniania wszystkich zachcianek. Jest zakochany w sobie i poza otaczającym go luksusem, niewiele obchodzi go rzeczywistość. Niespodziewanie, w jego życiu pojawia się pokraczny Węgiel. Splendor i wygodą będą dla niego szokiem. To spotkanie zmieni życie każdego z nich. Czego się od siebie nauczą? Czym jest wolność i czy w życiu ważna jest rodzina? A może po prostu kolejna ładna rzecz i brak obowiązków? Domową papugę, Adonisa i uliczną wronę, Węgla, połączą marzenia o wolności i przyjaźń.


Fred Apke, słynący głównie z tragifars, jest doskonałym autorem sztuk dla dzieci. Niespodziewane zetknięcie dwóch różnych światów jest nad wyraz aktualnym przesłaniem, iż mimo odmienności, najważniejszy jest szacunek. Inny nie znaczy gorszy, a prawdziwa przyjaźń pozwala osiągnąć wielkie cele.
 

Oczywiście będziemy spotykać się zachowując wszelkie aktualnie obowiązujące standardy sanitarne dotyczące ilości osób na widowni, dezynfekcji, zasłaniania ust i nosa oraz zachowania dystansu.


29 maja, godz. 16:00
30 maja, godz. 12:00


W sprawie ewentualnych rezerwacji prosimy o kontakt z Kasą Teatru
tel. (55) 641-97-00 wew. 392 lub wew. 326
#bezpieczniewTeatrze

Adonis ma gościa Fred Apke (tłumaczenie: Marta Klubowicz)
 
Informujemy, że w spektaklu wykorzystywane są światła stroboskopowe.


Wiecej informacji na stronie teatr.elblag.pl

 

Konkurs:


Jeśli chcesz wygrać 4 bilety na 30 maja i 4 bilety na 29 maja wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, a w tytule wpisując "Adonis ma gościa". Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (27.05.), do godziny 15:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2343678474426