Sobota, 26.09.2020, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Środki do dezynfekcji, czystości i o wiele więcej - wygraj płyn do dezynfekcji

17.04.2020, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Środki do dezynfekcji, czystości i o wiele więcej - wygraj płyn do dezynfekcji

Firma PHU CYMES na rynku elbląskim od lat jest  znana jako   dystrybutor  profesjonalnej chemii gospodarczej, firmy KIEHL, ECO SHINE, KALA. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom posiadamy w ofercie także płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni: 1 l na bazie etanolu (35,00 zł brutto) oraz 5 L na bazie kwasu podchlorawego (75,00 zł brutto), zabija 99,9 % wirusów. 
 

Stawiamy na profesjonalizm, dlatego w naszej ofercie można znaleźć profesjonalną chemię gospodarczą firmy KIEHL, ECO SHINE, KALA. Są to wysokowydajne, koncentraty, preparaty do podłóg, sanitariatów, do odkamieniania, konserwacji, dezynfekcji, pielęgnacji, impregnacji, a także usuwania osadów, oraz odświeżacze na bazie olejków Sprawdzą się nie tylko do cotygodniowego sprzątania w domu, ale przede wszystkim znajdą zastosowanie w czyszczeniu niewielkich biur, dużych firm i przedsiębiorstw przemysłowych. 

Ponadto posiadamy w ofercie dozowniki, papiery toaletowe (małe rolki, typu Jumbo), ręczniki papierowe (składane ZZ, w roli MINI, MIDI), pady do maszyn czyszczących, czyściwa przemysłowe, mydła w płynie, płyny do naczyń. Wśród sprzętu do sprzątania znajdą Państwo bogaty wybór mopów, wiader, zamiataczy, ścierek, ściereczek, zmywaków, worków na śmieci, oraz rękawic gospodarczych, lateksowych i nitrylowych. Postaw na profesjonalizm.


Uwaga konkurs:
Jeśli chcesz wygrać jeden z 10 płynów Mycetox S - litrowy koncentrat do dezynfekcji powierzchni, wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Cymes". Zgłoszenia przyjmujemy do 23.04.2020, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną 23.04.2020, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.Wygrywa 10 pierwszych przesłanych zgłoszeń.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerami telefonów:
ul. Malborska 53A/3, 82-300 Elbląg
55 221 11 74 lub 669 173 057 albo do kontaktu mailowego: cymes-elblag@wp.pl
Facebook
www.cymes.elblag.pl


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.